Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nhl 2007


defuckto69

Recommended Posts

zdarec, nasla by se dobra duse, ktera by mi bud uploadla nebo dala odkaz na NHL 07? mam pouze rip(cca 170mb) a tu neorezanou verzi(cca 850mb) sem tu videl, ale pouze na megaupload a nerozdelenou, takze bych tam musel mit premium... kdyby to tu uz nekde bylo, tak mi jen reknete kde(ja sem to tu nenasel) a nerozcilujte se hned :cheesygrin: :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti ji upnu na CZshare, ale musíš počkat, seš v pořadí :)

Možná navečer tu bude...

jinak já sem ji už uploadoval na megaupload a je to v topicu: Rapidshare je nam fuk! asi 3-4 stranky nazpatek.. nevim proc bys mel mit premiuim.. ale to je jendo, na ten czshare ti ji dam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti ji upnu na CZshare, ale musíš počkat, seš v pořadí :)

Možná navečer tu bude...

jinak já sem ji už uploadoval na megaupload a je to v topicu: Rapidshare je nam fuk! asi 3-4 stranky nazpatek.. nevim proc bys mel mit premiuim.. ale to je jendo, na ten czshare ti ji dam :)

presne tam sem koukal, ale je u toho napsany, ze musim mit megaupload premium, jinak to nestahnu, ale stejne sem to zkusil a fakt to neslo... :cheesygrin: myslim ze je to velkej soubor kterej se od MU muze tahat jen s premiumem no.. :ziped: jestli teda nemas tu riplou, ale full, tak bych ti byl moc vdecnej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já teda mam toolbar, a zatim žádnej problém.. GetLink taky někdy používám :)

btw, teď uploduju TDU, za chvíli du na bowling, tak tam hodim i tu NHL 07. Snad tu večer bude.. popř zítra.. neva? Jo a asi ji dam na dva party :)

BOWLING?! :wohow: :cheesygrin: Neviem o ziadnom Bowlingu na PSP...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já teda mam toolbar, a zatim žádnej problém.. GetLink taky někdy používám :)

btw, teď uploduju TDU, za chvíli du na bowling, tak tam hodim i tu NHL 07. Snad tu večer bude.. popř zítra.. neva? Jo a asi ji dam na dva party :)

ty máš nějakej bowling na psp???:blink2:o něčem sem četl,ale že něco vyšlo to nevim!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty máš nějakej bowling na psp???:blink2:o něčem sem četl,ale že něco vyšlo to nevim!

:D:D:D:D:D:D:D:D Jééé ja to řek blbě :D Nebo spíš si tim chtěl rozumět něčemu jinýmu :D

Né, aj du na bowling jako hrát, normálně jako já, jako Vítek, jako s kuželkama :D v realu :D Od šesti..

Ale jinak, bowling na PSP je dobrej nápad :wohow: :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D:D:D:D:D:D Jééé ja to řek blbě :D Nebo spíš si tim chtěl rozumět něčemu jinýmu :D

Né, aj du na bowling jako hrát, normálně jako já, jako Vítek, jako s kuželkama :D v realu :D Od šesti..

Ale jinak, bowling na PSP je dobrej nápad :wohow: :wohow:

:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin: jéé tak nic noooo,heh:sorry:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D:D:D:D:D:D Jééé ja to řek blbě :D Nebo spíš si tim chtěl rozumět něčemu jinýmu :D

Né, aj du na bowling jako hrát, normálně jako já, jako Vítek, jako s kuželkama :D v realu :D Od šesti..

Ale jinak, bowling na PSP je dobrej nápad :wohow: :wohow:

:wohow: :wohow: tak to se ti povedlo, jak hned vsichni mysej na psp :D btw, ja pujdu na kolo :cheesygrin: jasne ze to nevadi zejtra, je to ok... a na MU pouzivam vedlejsi prohlizec s toolbarem, ale na tohle mi nejde ani gettlink, ten co tam psal o tom premiumu asi vedel proc to tam pise :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:wohow: :wohow: tak to se ti povedlo, jak hned vsichni mysej na psp :D btw, ja pujdu na kolo :cheesygrin: jasne ze to nevadi zejtra, je to ok... a na MU pouzivam vedlejsi prohlizec s toolbarem, ale na tohle mi nejde ani gettlink, ten co tam psal o tom premiumu asi vedel proc to tam pise :)
a jo,ani mě to nejde,tak :sorry:v tomhle topicu nějak moc blbnu :cheesygrin:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, už zase, to je fakt na ovno, proč jim to tak vypadává :roll:

Aspoň že upload mi jede :roll:

EDIT: hele, ale mě to jede, teď sem tam podíval a vše OK, :?: Máš premium?

no prave ze mam, o to me to se*e vic... :frown: zkusim to jeste pozde vecer a nebo rano nez pudu do skoly, jestli to tu neni treba nak v mym okoli pretizeny nebo nevim proc mi to nejede :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu