Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PC - dobrý nebo ne?


Tomitko

Recommended Posts

Ahojte. PC mám už přes 7 let. A tak si chci koupit nový.

Co jsem se tak díval.

Co tak myslíte že by tak všechno z těch nových her rozjel tento PC?

http://www.alza.cz/hp-compaq-dx2450-mt-d111599.htm

Raději bych byl pro seskládaný (vyjde na levnějc), kdyžtak poraďte jaké součásti. Chtěl bych se vlézt do 10 000 Kč.

Představoval bych si grafiku ATI Radeon HD 4650 (pokud se nemýlím tak je hodně dobrá) a aspoň 2 GB RAM. Dále min. 2 GHZ, DVD (+CD) vypalovačku a USB díry (ne asi).... Děkuji, můžu nabídnout pár stovek credits.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je naprostá katastrofa. Jesli máš možnost tak se vyplatí trošku připlatit. Do 13 tisíc se dá koupit nabušená mašinka, na které ti pošlape všechno nádherně...

http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=P5D01N5R018MV01NXK01IYL01CYX01QC001N9P01P6L01

Pokud nemáš jinou možnost tak můžeš ušetřit na procesoru, vzal bych třeba AMD Athlon II X2 245. Ale opravdu se vyplatí připlatit ;)

Právě že seskládaný komp tě vyjde mnohem dráž. Ke všemu jsou tam často nevhodné komponenty..

Pokud nutně potřebuješ pod 10k, tak bych volil

AMD Athlon II X2 245

GIGABYTE MA770T-UD3P

4GB (KIT 2x2GB) DDR3 1333MHz

WESTERN DIGITAL Caviar SE16 320GB, SATA II

ASUS EAH4830/HTDP, 512MB DDR3

CoolerMaster Elite 333

SEASONIC SS-400ET-T3, 400W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když si to tak vezmu tak 3 tisíce jsou docela dost (pro mě ano). Ale jo. Myslím (asi jo (určitě) ) by to rozjelo např. Assasins Creed na max. detaily? A že mám ještě starý monitor asi 17"ku to nevadí že?

ED:// a když třeba dávám do Youtube ATI Radeon HD 4850 (se chci podívat co to rozjede atd.), tak sou to samé desky ? (ATI Radeon HD 4850, Sapphire 4850 HD 4850 Vapor-x a nebo je to něco jiného, a nebo se to jen tak zkracuje?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když si to tak vezmu tak 3 tisíce jsou docela dost (pro mě ano). Ale jo. Myslím (asi jo (určitě) ) by to rozjelo např. Assasins Creed na max. detaily? A že mám ještě starý monitor asi 17"ku to nevadí že?

ED:// a když třeba dávám do Youtube ATI Radeon HD 4850 (se chci podívat co to rozjede atd.), tak sou to samé desky ? (ATI Radeon HD 4850, Sapphire 4850 HD 4850 Vapor-x a nebo je to něco jiného, a nebo se to jen tak zkracuje?)

no s tim youtube vetsinou ne....koukni se vzdycky na komentare na info o videu jakou tam ma zrovna presne tu kartu....jinak i na HD 4650 rozjedes Assasins Creed na max..ale sezen si tu s ddr3...a kdyz si o ni zjistis i vic... tak je typ 11140​-06​-20R...a to je vlastne podtaktovana 4670...a kdyz ji nataktujes tak je jako bys mel 4670 z 4650..ale tahle karta s 11140​-06​-20R se neda nikde sehnat:(bohuzel:(...ale i tahle normal 4650 ddr3 se tezko shani...ale jeste na alze ji maj do 3 dnu...ale je to verze 11140​-08​-20R a ta se neda nataktovat tolik jak ta s 06....btw ty cisla sou cisla od vyrobcu:)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ujištuju tě,že hd 4650 nerozjede assassins creed na max. ... Mám hd 4670 a rozjedu to na max,ale při výhledu na hrad z města,tam mám 23 fps (to je minimum) a hd 4650 jsou tušim o 10-15% pomalejší.

tak to mas nejakou spatnou:Dpac ja te zase ujistuju ze na rozliseni 1024x768 rozjedes assassins creed na max...a kdyz najdes nekde tu 06 verzi tak to mas to samy...

btw:tobe nestaci 23Fps???:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se mýlíš...stabilních 125 FPS bylo aspoň v COD2 velkou výhodou protože šlo rychleji střílet třeba z garandu. Ale u většiny her je to jedno....

Jelikož máš 17" monitor, tak asi hraješ na 1024x768, tam těch 125 bude stabilních na 100% ;)

jo to mozna...ale to pozna ten pocitac ze pri 125 FPS jede rychlejc..ale oko uz to nepozna....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim aproc nehces kartu od NVIDIA GeForce treba jeste tu starou 8 800 GTS 512 myslim ze by ti dobre poslouzila a detaili tez na max ale bacha myslim jadro 92

Ta už se snad ani neprodává a nevím proč by si měl dávat do nového kompu, tak "slabou" kartu. 4850 nebo gts250 to jsou ideální karty v nižším mainstreamu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano hraju (ával) jsem na 1024x768.. teďka je ten comp téměř odrovnaný, takže když hraju hru která je stará jako on, a mám splněné skoro i doporučené HW nároky, tak se to na rozlišení 640x480 a na nejnižší detaily sekne za 5 minut. Ten nový komp by byl mazec...Takže CoD 2 na max. detaily těch 125 FPS určitě a 250 (stabilních) možná (no spíš určitě), CoD 4 - 125 určitě stabilních, víc nepotřebuji. Assasin´s Creed na max. (rozlišení 1024x768) pohled na celé město aspoň 40-70 FPS. Co takhle Counter Strike Source - 125 stálích na max?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu