Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[N�VOD]Counter Strike:Source


DyTik

Recommended Posts

Pokud máte jaký koliv dotaz ohledně CSS ptejte v tomhle TOPICU a nezkladejte zbytečně nové,Díky..

Tento návod je pro všechny ZAČÁTEČNÍKY (n00bíky),kteří neví o co gou.

Jsou tu všechny potřebné věci pro "SPRÁVNÉ HRANÍ" x).

# Jak nainstalovat CSS a vše potřebné ?

NON-STEAM/STEAM hru (najde si patche sama) - najděte si

Patch 16 ZDE

Patch 17 ZDE

Patch 18 ZDE

Textury ZDE

# Jak se připojím na Console-Forum.net | Public server ?

Stačí si jen otevřít Find Servers > Favourites > ADD Favourite a už jen stačí vložit IP:62.109.141.146:27016 a pak stačí jen dát JOIN GAME.

# Kde najdu info. o serveru?

b_560x95.png

# Vidím v nějakých mapa Růžovo-černé kostičky co stím?

Jsou to chybné nedodělané textury stačí jen stáhnout opravu chybných textur ZDE

# Kde můžu stáhnout skiny - textury na zbraně?

Na FPSBanana.com : ZDE

# Jak zapnu konzoly?

V hlavním menu zvolte Options > Keyboard > Advanced > Zakříškujte Enable developer console.

# Jak snížím ping?

Stačí postupně napsat tyto příkazy do konzole: rate 23000 , cl_cmdrate 101 , cl_updaterate 101 , cl_rate 23000 , cl_cmdbackup 2

(Toto vám ve skutečností sníží ping minimálně,ale když to nemáte nastavené laguje to i ostatním na serveru,doporučiji nastavit!)

Také dálé pomahá vypnutí komunikačních programů jako je např. Skype,ICQ,STEAM,xFIRE a další.

# CSS nejde spustit píše chybu co stím?

Při jaké koliv chybe Oddinstallujte CSS z PC,a vymažte složku na C:\Program Filles\Counter-Strike Source\ (Pro NON-STEAM).

A znovu nainstallujte.(Pokud by nešlo piště sem do TOPICU a nezakládejte nový!)

# Jak si nabindovat text?

Stači si otevřít konzoli a napsat : bind "KLÁVESA" "say A TEXT"

např. : bind "k" "say Ahoj!" ,když stisknete klávesu K tak vám to napíše do chatu Ahoj!

# Jak zmenšit zaměřovač?

Otevřeme si konzoly a vložíme do ní : cl_crossfirescale číslo čím vetší tím menší zaměřovač

např. cl_crossfirescale 3000

# Jaké jsou příkazy ve hře?(by sadet)

Votemap: Zvolíte vaší oblíbenou mapu, po určitém dosažení votů se změní

Rtv(rock the vote): ¨Hlasujete pro změnu mapy

Nominate: Používá se před zadáním RTV, nominujete mapu kterou by jste chtěli v nabídce RTV

Timeleft: Zbývající čas do další mapy

Nextmap: Další mapa

Weaponme: Statistiky s počtem zabitých s určitou zbraní

Rank: Umístění na serveru

Top: Top 10 v umístění na serveru

Session:--------

Podobné TOPICi:

Counter strike 1.6 a Counter strike: Source HALUŽ KILLY - pište své

CF css klan

Pokud vám tento TOPIC aspoň trošku pomohl oceňil bych poděkovaní (THANKS) ;)

A taky moc děkuji mímu kamarádovi Zavorce,kterej mi dal 4 bodíky x) a ubral CREDITS,který byly do soutěže díky moc seš kámoš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám problém. Při každým spuštení CSS mi to chvíly načítá a potom spadne do windowsů a nejdřív to na mě vyhodí tuhle hlášku

http://s1.imgupload.cz/img/--/19983/rRjOT/1error.JPG

A pak tuhle

http://s1.imgupload.cz/img/--/19984/K5JuD/2error.JPG

Co s tím? Díky ;)

přesně tohle se dělo mě :D pár roků a pak záhadně zmizelo :D stalo se to po tom co jsem nastavl vyšší rozlišení než je můj monitor. Zkus reinstal, smazat vše z registrů a pak znova nainstalovat, opatchovat a vše spustit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém. Při každým spuštení CSS mi to chvíly načítá a potom spadne do windowsů a nejdřív to na mě vyhodí tuhle hlášku

http://s1.imgupload.cz/img/--/19983/rRjOT/1error.JPG

A pak tuhle

http://s1.imgupload.cz/img/--/19984/K5JuD/2error.JPG

Co s tím? Díky ;)

Hele už si to někdy hrál než ti to hodilo tu hlášku?Pokud ne tak pravděpodobně nemáš nonsteam...to je můj názor:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

# Jak snížím ping?

Stačí postupně napsat tyto příkazy do konzole: rate 23000 , cl_cmdrate 101 , cl_updaterate 101 , cl_rate 23000 , cl_cmdbackup 2

(Toto vám ve skutečností sníží ping minimálně,ale když to nemáte nastavené laguje to i ostatním na serveru,doporučiji nastavit!)

Také dálé pomahá vypnutí komunikačních programů jako je např. Skype,ICQ,STEAM,xFIRE a další.

no tohle moc nepomuze pac kazdej server ma jiny raty....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, přeinstalovávat už jsem to zkoušel asi 5x. Pokaždý jsem to dal na jinej disk a pořád to stejný. Když to odinstaluju, tak mi automaticky zmizí i složka Counter Strike. Mám takovej pocit že to dělá od tý doby co sem si nainstalovat steam, ale to bych kecal. A hlavně steam mám na :E a CSS na : D, takže nevim. Nějaké další návrhy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu