Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Memory stick XC až 2TB


tedysek

Recommended Posts

August 5, 2009 - Sony made headlines this afternoon when it released final spec details on its new proprietary mobile memory platform, Memory Stick XC, which they say, is capable of storing up to two terabytes (TB) of information. Sound amazing? It is, but the best part is that the Memory Stick XC is expected to be backwards compatible with previous Memory Stick-enabled devices, including the Sony PSP. The new format will come in XC standard, XC-HG, and PRO-HG variations, including both Duo and Micro lines. According to the specs released today, each of the aforementioned variations will be capable of reaching 2 TBs of total data capacity.

As it stands, the largest Memory Stick can only reach 32GBs of total space, and while it'll be years before we'll see a 2TB XC variation on the market, it'll undoubtedly give the format a much needed nudge toward larger, interim capacities, probably within the 64GB and 128GB range.

Tady překlad.... >> Google překladač

5. srpna 2009 - Společnost Sony se titulky dnes odpoledne, kdy se uvolní závěrečné spec podrobnosti o své nové proprietární platformy mobilních paměti, Memory Stick XC, které říkají, je schopné uchovávat až dvou terabajtů (TB) informací. Zvukové úžasné? Je, ale nejlepší část je, že Memory Stick XC se očekává, že bude zpětně kompatibilní s předchozími Memory Stick-zapnuto zařízení, včetně Sony PSP. Tento nový formát bude v XC standard, XC-HG a PRO-HG varianty, včetně Duo a Micro linek. Podle této specifikace dnes každý z výše uvedených variant bude schopen dosáhnout 2 TBS celkových údajů kapacity.

sony-details-2tb-memory-sticks-20090805041602649-000.jpg

Vzhledem k tomu, že stojí, největší Memory Stick lze dosáhnout pouze 32GBs celkového prostoru, a zároveň budete let předtím, než budeme vidět 2TB XC variace na trhu, je vám jistě poskytne velmi potřebný formát šťouchnutí k větší Průběžná kapacit, pravděpodobně ve 64GB a 128gigabajt rozsahu.

Pokud to tu je tak se omlouvám ale nic o tomto jsem tu nenasel....

co na to říkate ja myslím že to bude super:-D

Jo a zdroj : Našel jsem to na PSPISO ale na pspiso pisou ze to maj z IGN :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No bylo by to brutální ale dle mýho názoru by to byl na psp až moc velkej luxus. by mě zajímalo kdo by vůbec takovou kapacitu potřeboval. psp mám cca 2 roky a vsechny isa co stahnu davam do spešl složky která má teď zhruba 25 GB + naky filmy, hudba atd... myslim že 32GB (2x16GB micro sd + photofast) je přiměřená kapacita dovolim si říct nejen pro mě ale i většinu uživatelů psp. Toť můj názor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super alspon muzu vyhodit hardisk

:lol:

tak to je jen pro ty co taky na to mají když si vezmeš kolik stojí 2TB disk 3,5 tak si vem kolik bude stát karta

to mas pravdu...

No bylo by to brutální ale dle mýho názoru by to byl na psp až moc velkej luxus. by mě zajímalo kdo by vůbec takovou kapacitu potřeboval. psp mám cca 2 roky a vsechny isa co stahnu davam do spešl složky která má teď zhruba 25 GB + naky filmy, hudba atd... myslim že 32GB (2x16GB micro sd + photofast) je přiměřená kapacita dovolim si říct nejen pro mě ale i většinu uživatelů psp. Toť můj názor :)

pridam se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim že psp by ani takovou kartu neutáhlo. Je to hudba budoucnosti takze pocitam ze az se to rozvyne na trhu tak uz to lidi budou kupovat do novyho typu psp xD jinak Raczek rikas ze to nevyuzijes... Pred 10ti lety lidi nevyuzili ani 0,5 gb vem si kolik potřebuješ teďka místa na hru/film/program.

edit: /Myslim že psp by ani takovou kartu neutáhlo/ Zinglik mě předběhl xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu