Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Doporuceni PSP


horac

Otázka

Zdravim,

chtel bych se zeptat znalejsich uzivatelu PSP ktere psp by mi v dnesni dobe doporucili jestli 2004 nebo 3004 ? V minulosti jsem mel Fat i Slim ale vzhledem k jinym zajmum jsem obe prodal a ted opet uvazuji o koupi a uz se v tom vubec neorientuji....Diky za kazdou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Nevim zda seženeš PSP Slim nové... Už jenom Brite...

Nejradši si zajdi do kameného obchodu a zkus ;)

Diky, a jestli se muzu zeptat mas nejake zkusenosti s psp Brite ? Myslim treba jak je to s tou kvalitou provedeni LCD panelu jestli je horsi jak se nekde psalo nebo naopak...Popripade jeste nejake vyhody nebo nevyhody (vim o te ze se neda nahodit CFW pouze ChickHEN ale to by nebyla az takova hruza...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já PSP 3000 mám a stačí mi ten displey se mi zdá trochu barevnější (lepší kontrast) oproto předešlým verzím, ale když hraju gta vice city a jedu rychle tak to občas trochu nestíhá a cesta, atd... se neukazuje až tak do detailů, ale když zastavím, nebo spomalím tak na 1 sec. tak se vše načne ( u jiných her jsem si toho nevšiml)... Výhoda je akorát v tom že má hezčí design ( podle mně), a mikrofon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mel sem vedle sebe slim i brite ale ty barvy se mi libily vic na brite nez na slim ale asi to bude tim ze na brite sem zvyklej a je muj atd. ale ten prouzek vzadu se mi vic libi u 3000 nez slim:lol:takze kvuli prouzku brite:Dale jinak kdybych si mohl vybrat mezi uplne novyma psp 3000 a 2000 a 2000 by mel normalnu flash a brite jen gen tak bych asi bral 2000 flash ,mel bych tam vic moznosti atd. ale smula je ze 2000 s normalnim flashem uplne novy nikde nesezenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ježiši, měl si vedle sebe Brite a Slim ? Neměl... až budeš mít, tak uvidíš :)

Slim má jednoznačně lepší display...

Máš Brite, tak budeš vychvalovat Brite - je mi to jasný.

Většina těch povídaček že stačí ťuknout a je po něm jsou hovadiny :lol: me spadlo už několikrát venku na tvrdý beton a pořád ani náznak nějakého poškození.Obě dvě psp jsem vedle sebe měl :roll: A dokonce jsem měl i všechny typy psp a pořád budu tvrdit že psp 3k má lepší disp :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

taky se přidám, brite má mnohem výraznější barvy než slimák. sice se tak občas objevují ty "proužky" ale da se na to v poho zvyknout. neni to nic nepřekonatelnyho a když si zvyknete nebute chtít nic jinýho. ke slimákovi se můžu dostat prakticky každej den ale za brite bych ho nevyměnil a to hlavně kvůli displeji. možná se ten displěj někomu nezamlopuvá ale já si ho nemohu vynachválit. plus mikrofon a design konzole je pro mě lepší než cokoliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
2004 má více výhod (flash atd, prostě je to jiné), ale ten 3004.......... teď jak se dívu na
video (jsou tam vedle sebe), tak 3004 má obravdu lepší kontrast... ale nevím jak je to s tím rozmazáváním či co...

Na tom videu jde kraásně vidět ty barvy takže bych fakt doporučil 3 :lol: :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ježiši, měl si vedle sebe Brite a Slim ? Neměl... až budeš mít, tak uvidíš :)

Slim má jednoznačně lepší display...

Máš Brite, tak budeš vychvalovat Brite - je mi to jasný.

mel jsem 2000 i 3000 netestoval jsem to jako nejakej idiot....

ale uz na pohled vidis ze PSP 3000 má treba na filmy lepsi barvu ve hrach si zadnyho rozdilu ani nevsimnete(nezajimaji me vase obrazky s porovnanim...)

navic 3000 se da castecne i flashnout akorad pak nemuzes PSP uplne vypnout coz je na prd,2000 ktery se da flashnout uz v obchode nesezenes maximalne treba v tescu apod. obchodech kde nakupojou elektro jenom blazni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu