Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Doporuceni PSP


horac

Otázka

Zdravim,

chtel bych se zeptat znalejsich uzivatelu PSP ktere psp by mi v dnesni dobe doporucili jestli 2004 nebo 3004 ? V minulosti jsem mel Fat i Slim ale vzhledem k jinym zajmum jsem obe prodal a ted opet uvazuji o koupi a uz se v tom vubec neorientuji....Diky za kazdou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

brite má lepší barvy(viděl jsem a vím) akorát při rychlejší pohybech je ten display takovejdivnej dělaj se tam takový čárky hlavně v menu to jde vidět jak listujete z leva do prava nebo naopak ale dá se na to zvyknout a má integrovaný mikrát a je celkem dobrje zkoušel sjem něco nahrát nahrálo to sqele podle mě :) je to těžký no si vybrat mezi 2000 a 3000(na obojí se dá hrát iso psx i HB)

FATko mám tmavý display oproti 2000 a 3000 a hodně nevýrazný display a navíc je o dost těžší než 2000 a 3000 a do budoucna co se týče nových věcí od sony na psp fat nic nečekej(software) fatko má hodně malou flash paměť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu