Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Windows 7 Media Center s Xbox 360 Media Center


3FF3CT

Recommended Posts

Ahoj, tak jsem spojil xbox s pc a používám media center a chci se s vámi podělit s tím jak to udělat...

Bude potřeba Router nebo Wi-fi router... Internet musíte vést do PC a pak spojit Xbox360 s vaším routerem jako by jste se chtěli připojit např. na službu Live. Doporučuji vám v PC Media Center[MC] aspoň 1 spustit a nastavit si ho...

Poté zapnete MC ještě v PC a najedete na Tasks a vyberete položku Settings poté v Settings vyberte položku Extender a automaticky vám naběhne aby jste zadali 8-místný kód z Xboxu(extender)...

V xboxu vyberte Media center, napíše vám o spojení tak dáte vyzkoušet(samozřejmě máte propojeno Router>Xbox360{}Router>PC) test by měl být v pořádku a naběhne vám zmíněný 8-místný kód. Ten na PC napište, bude to spojovat(podle obsahu, ale asi 10 minut)...

Po spojení můžete MC v PC vypnout a máte funkční MC na Xbox360.

Tento návod asi funguje i s jinými systémy...

Thx a credits vítám :D

Psal sem to z vlastní hlavy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

mam windows xp media center 2009 ultimate tam je taky media center ale nikde v nastaveni zarizeni extender pls poradte bublinu mi to pise ze byla nalezena herni konxole Xbox 360 ale jak na ni kliknu tak se otevre media center a nic dalsiho a v tom media centru je nabehly obyc menu takze zadny nastaveni extender

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdarec, já mám ten Windows 7 a dělám to všechno přesně jak radíš, ale když opíšu ten kód tak mi to poskočí o tři kroky a pak to napíše že xbox není ve stejný síti jako xbox.... Nevim jak to udělat jako. pls help

Tak jsem to teď zkusil znova a jde to... Tak že pohoda.... Thank's za podrobnej návod...

Tak změna, mám tu problém, že nejdou zadávat adresy v tom MCEBrowser.... Je tam jen černé okno s červeným křížkem v rohu... Co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak změna, mám tu problém, že nejdou zadávat adresy v tom MCEBrowser.... Je tam jen černé okno s červeným křížkem v rohu... Co s tím?

MCEB jsem nezkoušel, zatím jen filmy, fotky atd. ale ten prohlížeč musím zkusit, no nevím čím to je.... Ale četl jsem, že tam fungují jen některé stránky. Dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Ja mam problem v windows7 , po kratky chvilce to prestane reagovat ( v xboxu ) a napise pripojit znova? ... a asi by se me siknul aj navod jak sdilet filmy z PC do Xka bo v xku to proste nemuzu najit at delam cokoliv jenom obrazky me dou xD

v nastaveni mas knihovny a do knihoven si musis nasoukat ty filmy, ale bacha filmy dvdripy se slozkama video_ts se pridavaj do Movies, jinak se to pridava do Videos, ale neni to tak tezke, az budu doma napisu podrobne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

chci se zeptat... když dám ladit výkon sítě, tak mi to ukazuje výkon cca do půlky (někdy ani to ne) a k HDTV to ani nedosáhne. Nevíte někdo čím to může být? Routerem? (jako router používám ovislink 5460)

nebo záleží i na výkonu pc? Jakých výsledků dosáhnete vy a jaký modem používáte? Ptám se, protože pokud se chci dívat na film, tak jede v pohodě pokud jsou tam třeba nějaké scény z blízka, ale jak mile je tam scéna z dálky nebo nějaké rychlá akce, tak se začne obraz trhat (zvuk jede ok)... Samozřejmě, že pokud se dívám na film, tak na pc nikdo nesurfuje a ani nic nestahuju... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam windows xp media center 2009 ultimate tam je taky media center ale nikde v nastaveni zarizeni extender pls poradte bublinu mi to pise ze byla nalezena herni konxole Xbox 360 ale jak na ni kliknu tak se otevre media center a nic dalsiho a v tom media centru je nabehly obyc menu takze zadny nastaveni extender

Tady máš Update Rollup 2. S tím by to mělo rozpoznávat připojené Xko. Potom Tady návod jak to rozjet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat... když dám ladit výkon sítě, tak mi to ukazuje výkon cca do půlky (někdy ani to ne) a k HDTV to ani nedosáhne. Nevíte někdo čím to může být? Routerem? (jako router používám ovislink 5460)

nebo záleží i na výkonu pc? Jakých výsledků dosáhnete vy a jaký modem používáte? Ptám se, protože pokud se chci dívat na film, tak jede v pohodě pokud jsou tam třeba nějaké scény z blízka, ale jak mile je tam scéna z dálky nebo nějaké rychlá akce, tak se začne obraz trhat (zvuk jede ok)... Samozřejmě, že pokud se dívám na film, tak na pc nikdo nesurfuje a ani nic nestahuju... :?

Nikdo nevíte? :? Poraďte prosíím...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Jde to aby se xko nepřipojilo na live? nehci ban :D

pls, me jjsem konzoli zabanovanou, nechal jsem z ni HDD, ten jsem pichnul do konzole nove - arcade, a chci se zeptat, jestli by mi mel slapat media center?

mam win 7, po preinstalaci, predtim mi media slapalo..ted nemuzu rozchodit. Nastavovani extenderu probiha, po zadani kodu az do posledni casti - pripojovani k zarizeni( to uz se nedokonci)

naopak xko v tuhle chvili, kdy probiha na pc zminene pripojovani, tak akorat ma logo media cennter a lita po obrazovce loader s nazvem conntacting...

A zastavi se po chvili s hlaskou, ze bylo spojeni s media center ukonceno...myslim, ze nedelam nikde chybu,ale muze mit v sobe neco spatnyho z te puvodni zabanovan konzole? diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

respawn .)

sorry. porad me tizi stejnej problem, myslim, ze delam co mam a dobre. Stale ve win 7, spojeni vseho je s xkem ok, s pc, live slape v pohode. Mam sesitovano pres wifi adapter a wifi router, ale samotna prace v media center jen zakleta. Zarizeni se prida po zadani kodu, projede vse, ODSKRTA se pekne az na posledni bod, co je PRIPOJENI K ZARIZENI, to nejde...neprojde a 1000 x dokola, uz nevim co s tim...

V systemu ( win 7 ultimate ) je mi zarizenimi xbox pridanej , hlasi se spravne, udajne pripraven k pouziti. V xku zase hazi vzdy jednu hlasku , kterou vidite nize....

Moc krat diky za tipy, rady, pripadne uplne nej je video. Na youtube samo jsou, nevim jestli primo ve 7ckach, alee to je myslim s vistama shodny. V predchozich par dnech prosla media center updatem, tak jsem se trosku tesil, ze to klapne. Velky H....

Firewall mam vypnutej, residnetni ochranu od antiviru, UAC,... netusim, nevim, neznam..nejhorsi je, ze jsem mel predchozi xko spojeny v poho ( delal jsem to ja), a tohle, NOVY, ne a ne... thx

27wy434.jpg

TVERSITY okamzita funcnost, a v podstate premyslim, co by mi v media center chybelo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám u kámoše stejnej problém, v pc to napíše že je xbox připraven k použití ale na xku se objeví tahle chybová hláška jako v článku předem....A pak když dám v xku Media Center tak se tam objeví jen Contacting a potom zase chyba.Jak na to, když nechci TVErsity atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam mensi dotaz.. Xko mam pripojeny k Pc pomoci druhy sitovy karty (v prvni je internet).. komunikace s xkem pomoci media center funguje v poradku ale nedari se mi Xko pripojit na LIVE.. Jak se to dela? musi se nejak nastavit modem? nebo Xko? kdyz vytahnu modem ze zasuvky aby po novym pripojeni priradil vsem IP adresy tak to nepomaha..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam mensi dotaz.. Xko mam pripojeny k Pc pomoci druhy sitovy karty (v prvni je internet).. komunikace s xkem pomoci media center funguje v poradku ale nedari se mi Xko pripojit na LIVE.. Jak se to dela? musi se nejak nastavit modem? nebo Xko? kdyz vytahnu modem ze zasuvky aby po novym pripojeni priradil vsem IP adresy tak to nepomaha..

tak mas stejnej problem jako my, jen obracenej.) mr live slape, to jsem nic nenastavoval..co jde, jen automaticky a live slape...2sitovky je pro me neznama, chtel jsem ti jen rict, ze v tom ti ja nepomuzu:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam mensi dotaz.. Xko mam pripojeny k Pc pomoci druhy sitovy karty (v prvni je internet).. komunikace s xkem pomoci media center funguje v poradku ale nedari se mi Xko pripojit na LIVE.. Jak se to dela? musi se nejak nastavit modem? nebo Xko? kdyz vytahnu modem ze zasuvky aby po novym pripojeni priradil vsem IP adresy tak to nepomaha..

musiš si nastavit sdílení internetu tak jakoby jsi měl v síti druhý počítač.

takže dáš vytvořit novou sit pro domacnost.

Tam se tě to zeptá jak se počítač připojuje k netu zadáš přímo přes tu sítovku a povolíš sdílení k netu a mělo by to jít jsem teď v práci kdyby ti to náhodou nešlo tak my napiš zítra PM a já ti pomůžu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neco je divne nainstaloval sem nove win7 CZ a media center uz nejde ale na En pocestenejch slo...

myslis ze nejde pustit, nebo jde a nespojis se jako my:

jinak ke komentari vyse -- jak je to s tim nastavenim site, sdilenim v systemu pc? treba tam mam nekde taky zadrhel,,,diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslis ze nejde pustit, nebo jde a nespojis se jako my:

jinak ke komentari vyse -- jak je to s tim nastavenim site, sdilenim v systemu pc? treba tam mam nekde taky zadrhel,,,diky za odpoved

nespojim se, zda se mi ze je to tim ze xko zustalo sparovane se starym systemem, no vlastne se sparuje ale chybne :D takze na nic... zvlastni ze na EN to fachcilo v pohode ale co sem koupil 7 cesky tak nejde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu