Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Windows 7 Media Center s Xbox 360 Media Center


3FF3CT

Recommended Posts

jen naisntalujes,,, krome samozrejme vice moznosti ( skvely je treba youtube video streaming) si napr. nasdilis sloku s filmama....a das START SHARING, napise ti to , ze uspesne sdilis a pak uz jen v xku jdes do video library a vyberes TVERSITY,,,tam uz standartne projizdis tvuj adresar,,,maximalni jednoduchost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Čau, prosím Vás o pomoc. Chci si spojit můj Xbox s PC přes Windows Media Center. Napíšu menší postup jak to mám. Mám Wifi, od wifi mám sítovej kabel do routeru (OvisLink) a z routeru mám sítovej kabel taženej do PC. Pak mám z Xboxu sítovej kabel taženej do routeru. Když na Xku zkouším test spojení, tak se mi Xko spojí akorát s Network a s PC už ne. Když jsem to zkoušel udělat podle návodu, jaký je na první stránce, tak když dám v PC ve Win. Media Center - nastavení, poté zařízení Extender, tak mi to žádný zažízení nenašlo, tak dám přidat, opíšu 8 místnej kod, který opíšu z Xboxu a napíše mi to, že žádné zařízení nebylo nalezeno. Pak když se kouknu do Centrum sítových připojení -> beznzvupr.jpg tak Xko tam nějak vidět je, ale nejde na něj kliknout nic. Prosím Vás o radu, předem Vám moc děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

tak jak jsi to vyresil, jestli ano,,ja v tom porad tapu, a na ceste mam jinej router, nevim co delam spatne, ale myslim, ze mi vymena pomuze,,,dam sem pak vysledek, a mozna bych ti mohl poradit, lepe s tim fungujicim,,,u me tedy zadna zmena, porad dopadne dobre maximalne test spojeni - live, s pc a media center jen nekdy! ale synchro dokoncit, to nikdy,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu