Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pc vs Notebook


Sike

Recommended Posts

Dobry vecer. Chtel bych vedet cobyste dokazali sehnat za 20 tacu, jake pc a jaky notebook. Pc by bylo zamereno jen na hry velkej vykon, filmy hudbu atd nedelam, takze jen na hrani ,) Notebook to same, chtel bych co nejvetsi vykon za 20 tacu proste neco doporucit popripade u pc udelat sestavu a neco mi ktomu napsat treba proc ATI graffiku a proc ne Nvidiu atd ,)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych prave rad si to vzal sebou nekam ten notebook vis ,) proto ne xko .. Jiank ten notebook 500gb je ok v pc mam 1 tera ale na notebook jeto ok .. grafika mi pride spatna nwm nevyznam se ale pride mi 512mb malo .. 4gb ram je ok ,) procesor nenapsali kolik ma ghz.. Jinak neni spatnej no ,) doporuci mi este nekdo jinej? a co ta pc sestava?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš si napřed uvážit, jak to budeš používat.

V dnešní době je móda notebooků, ale málo kdo je opravdu potřebuje..

Pokud to budeš používat doma, kup určitě stolní PC.

Žádný notebook nebude mít ve stejné cenové hladině stejný výkon jako stolní PC. Stolní PC jsou vždy o hodně napřed.

PS: mám notebook i stolní pc :) vím o čem mluvím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu