Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak vymenit mechaniku v xboxu ???


danield2

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

navodu je na netu mraky.

Ale pokud nevite co delate radsi se na to vyserte protoze muzete rovnou hodit 5000 z okna. Ted mi psal jeden kterej dojebal flash a nema ani zalohu. takze mu zbyl jen DVD-player z xka.

to jsou ty co misto toho aby si nechali udelat flash u mne nebo spousta dalsich osvedcenejch flasheru tady na foru, tak se do toho serou a pak to dojebaj a nemaj nic jen drahej DVD-Player na filmy :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No navod nevim jakej sem pouzil, ale vim ze jsem ho nasel na netu staci chtit a najdes je tam toho mraky. Nema cenu spolehat na to az ti nekdo neco napise. Ja osobne kdyz neco neumim tak si to najdu na netu a overim jestli to neni Fake abych neco nedojebal.

A misto toho a bys sem koukal prubezne jestli ti nahodou nekdo neco nenapsal a pak se modlit aby to bylo funkcni, uz si to davno nasel na netu a mel bys davno hotovo.

Jungle flasher ti nic nerika ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nevim co vsichni remcate ze jestli o tom nic nevi at nic nedela...jestli tam ma treba benq tak staci pulhodka procitani navodu, deset prstu, dve ruce, jeden stredni mozek a rekl bych ze zas takovej problem to neni...na liteon bych si taky netroufl ale ostatni mechaniky jsou jednoduchy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu