Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Slam Tennis + Wii Motion Plus


waldik

Recommended Posts

Zdravím, pořídil jsem si Motion plus a se hrou Sport Resort funguje bezvadně. Pak jsem ale sehnal Grand Slam Tennis a v něm ovladač bez Motion Plus funguje bez problémů, hra reaguje na ovládání atp.

Po připojení Plusu ale Grand Slam funguje zvláštně... Prostě pohyby nejsou dle ovladače.

Ve Sport Resort lze v menu, když je problém s Plusem toto vyresetovat položením na rovnou plochu a ponecháním 2 vteřiny bez pohybu.

Je něco takového v Grand Slamu? Nemůžu to nikde najít, nebo se ovladač resetuje nějak jinak?

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
Zdravím, pořídil jsem si Motion plus a se hrou Sport Resort funguje bezvadně. Pak jsem ale sehnal Grand Slam Tennis a v něm ovladač bez Motion Plus funguje bez problémů, hra reaguje na ovládání atp.

Po připojení Plusu ale Grand Slam funguje zvláštně... Prostě pohyby nejsou dle ovladače.

Ve Sport Resort lze v menu, když je problém s Plusem toto vyresetovat položením na rovnou plochu a ponecháním 2 vteřiny bez pohybu.

Je něco takového v Grand Slamu? Nemůžu to nikde najít, nebo se ovladač resetuje nějak jinak?

Díky za radu.

Reset se v zápase děje v podstatě po každém míči, takže když skončí výměna, nemůžeš začít s ovladačem máchat nebo svěsit ruku, ale doporučuju si dát ovladač do nulové pozice. Chytnout to tak jak to při podání drží hráč - takže před sebe, namířit na TV. Když tohle budeš dodržovat, zjistíš, že ony ty pohyby najednou docela sedí. Taky jsem s tím měl problém, ale když jsem na tohle přišel, začal se mi ten tenis líbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu