Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wolfenstein


ojtisek

Recommended Posts

Tuto hru jsem již dohrál. Herní čas cca 11 hodin, hodně jsem sbíral a hledal peníze, skryté předměty, aby bylo na upgrade zbraní. Celkově ji hodnotím poměrně dobře, jen mě trošku překvapil konec, čekal jsem ještě jednoho bosse a nejdnou konec. I tak dávám slušných 8/10, tato hra mě hodně chytla i díky fajn přídavku v podobě sbírání krystalů a díky nim člověk získával nové schopnosti. Rohodně doporučuju, fajn osvěžení před herníma žněma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahoj,

mam problem s touto hrou... Hra jede OK, i patch a netuhne...

Ale od mise kde jsem zabil toho generela, tak hapruji savy. Hra normalne savuje, ale prirazuje savum nejaky data z roku 2005! Tudiz musim vzdy rucne vyzkouset ktery save to je, protoze kdyz tak continue campain tak vzdy zacinam po zabiti generala...

Mate nekdo stejny problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mam problem s touto hrou... Hra jede OK, i patch a netuhne...

Ale od mise kde jsem zabil toho generela, tak hapruji savy. Hra normalne savuje, ale prirazuje savum nejaky data z roku 2005! Tudiz musim vzdy rucne vyzkouset ktery save to je, protoze kdyz tak continue campain tak vzdy zacinam po zabiti generala...

Mate nekdo stejny problem?

Bracho, to je tym, ze vypinas konzolu z elektriny. X360 nema zalozny zdroj, tak mas po zapnuti vzdy rovnaky datum.

Zostava ti jedine striehnut si save a potom loadovat a nie "continue". Este lepsie bude, ked si savy budes aj mazat a nechas napr. vzdy dve najnovsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu