Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Swap Magic


Recommended Posts

Zdravím, mám dva dotazy ohledně Swap Magicu- 1: Viděl jsem, že k programu se prodávají i záslepky, ty se ale používaji na ty tenké PS2 verze ne? 2: Také jsem na netu viděl tenhle program ke stažení, nemáte s tím někdo zkušenosti?.-)

Jinak mám starší verzi PS2 (tlustou)

Předem díky všem:-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Ajo, takze si to musim nechat nejdriv ochipovat a pak teprve tam muzu mit swap magic jo? Aha, ja sem si myslel, ze abych mohl hrat neorigo hry, tak ze si to bud muzu nechat ochipovat, nebo si koupit ten swap magic

budto hw chip nebo origo sw swap magic, ale pochybuju ze nekde swap magic sezenes v dnesni dobe, spis ten chip, ale ted nevim kdo dnes se jeste zabyva ps2kou, kdybys nekoho nasel dej vedet)

origos swap magica nekde na bazaru, ebay, aukro...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na swapmagic nepotrebujes chip. Swapmagic je prave misto chipu. Jeste muzes zkusit napsat sem na forum nejakej topic a dohodnout se s nekym, jestli by ti (za nejakej poplatek) neudelal free mc boot. Je to imho lepsi...

Slide tool si muzes vyrobit, ale swapmagic cd/dvd potrebujes origo - stazene samozrejme nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) pokud mas slim, tak potrebujes zaslepky a zase nepotrebujes slide tool. Zaslepky se samozrejme daji udelat home-made.. Nakde jsem tu na to videl i navod.

2) Pokud mas "tlustou" PS2, tak zase potrebujes pouze sundat predni kryt z mechaniky a pouzivat slidetool. (ktery si take muzes udelat doma)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Vsechno mas v navodu , staci cist .

Urcite si to ani necetl...

Jak opatchujes hru ?

Zase to same , kdyby sis ten program treba stahl a spustil , zjistil by si ze je tam kolonka patch a unpatch , tu vyberes , najdes iso a je to ...

Takze prosim cti a takovy keci si nech od cesty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu