Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

IBM thinkpad t22,openGL problém


Smaky

Recommended Posts

Zdravim.Mám tento notebook s S3 a mám problém.Když chci spustit Urban terror (QUAKE 3 ENGINE) tak mi to hodí chybu openGL...To samí u CS 1.6.Někde jsem četl,že existuje fix na openGl,že to pak funguje.Nevim co je na tom pravdy.Dále bych chtěl najít na tento notebook driver na S3 grafiku,přímo od S3 (ne od IBM)...

Kdo vyřeší oboje 2 otázky na ráz,dostane odměnu 100credits...

Ten kdo mi hodí třeba pouze driver nebo fix na opengl (jestli teda něco takového je),dostane thanks...

Předem dík.

P.S. Offtopic zakázanej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejprve hod screen te chyby - nebo ji kompletne a presne opis. Bez toho Ti muze pomoci jen ten, kdo tu chybu zna.

s3 drivery najdes, jak jinak, na webu vyrobce... Nenapsal jsi presny typ, takze ti mohu hodit jen obecny link na drivery od s3 http://www.s3graphics.com/en/drivers/index.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík,ale jak jsem včera na chatboxu psal,tak mi odešel HDD,tak teď mi to bude momentálně k ničemu.Ale i tak dík...Jinak to psalo něco ve smyslu,že moje grafická karta nepodporuje verzi openGL,na kterym jede ta hra.Až budu mít opravenej ten notebook,tak hodim screen...

(jsem si to rozmyslel,nebudu mu to odesílat zpátky.Koupim HDD a je to ok)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu