Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears Of War


Doc-Mac-coy

Recommended Posts

Která pasáž z teto fascinujcí 3d akce vás rozebrala tak na šrot že jste nemohli ani zmáčknout tlačítko na pro střelbu.

U mě to byla jednoznačně pasáš když vcházíte do old factory prší a uhodí první blesk. nemohl jsem ani srolovat jazyk jak se mi huba rozevřela :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

No mě všechno v téhle hře otvíralo hubu ke kolenům, ale když si mám vybrat, tak mě se právě strašně líbí všechny ty venkovní mapy, ty jsou fakt nádherně udělaný (zní to trochu ironicky, když jsou to vlastně rujny :) ). Ale asi nejvíc na mě zapůsobila in-game animace, kdy generál RAAM zabije jednoho parťáka (ten plešoun). To je tak úžasně udělaný - kamera, hudba... - až jsem zapoměl, že potom musím hrát (bral jsem to jako film :D ). Jednu velkou vadu na kráse ale tahle hra má...... Je silně návyková jak v single, tak v multiplayeru (co-op i versus) :angle: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě všechno v téhle hře otvíralo hubu ke kolenům, ale když si mám vybrat, tak mě se právě strašně líbí všechny ty venkovní mapy, ty jsou fakt nádherně udělaný (zní to trochu ironicky, když jsou to vlastně rujny :) ). Ale asi nejvíc na mě zapůsobila in-game animace, kdy generál RAAM zabije jednoho parťáka (ten plešoun). To je tak úžasně udělaný - kamera, hudba... - až jsem zapoměl, že potom musím hrát (bral jsem to jako film :D ). Jednu velkou vadu na kráse ale tahle hra má...... Je silně návyková jak v single, tak v multiplayeru (co-op i versus) :angle: .

to ja co-op nemam moc rad my sme s kamosem hrali co-op a vubec jsme se nedostavali dal pak uz ho to prestalo bavit tak sem si k tomu sednul a zahral toho vic nez my dva predtim, pak kdyz mi zase neco neslo tak sme se vystridali atd. jenze pri co-op to dycky jeden zprasi a je to cely v haji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím, ale já si co-op nemůžu vynachválit :) . Má to hlavně tu výhodu, že se můžete přesně domluvit, kdo kam půjde, koho si vezme na starosti a hlavně se můžete zachraňovat. Na AI v singlu si nemůžu sice stěžovat, ale občas někomu z týmu přeskočí a vrhne se bezhlavě rovnou mezi tři Locusty. Někdy majá tenhle "zkrat" třeba všichni najednou a pak abys je buď posbíral, nebo pořešil všechny Locusty sám :) . A hlavně všichni střílejí jenom samopalem a granátama (ty granáty jim ale chválím :D ). Kdežto ve dvou si můžeš posbírat co chceš a třeba takovej Boomshot se občas hodí :) . Ale hlavně si u toho pokecáš a pobavíš. Takhle jsem pozval jednoho někdy ve druhým aktu na Hardcore a dojeli jsme to v kuse až do konce :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím, ale já si co-op nemůžu vynachválit :) . Má to hlavně tu výhodu, že se můžete přesně domluvit, kdo kam půjde, koho si vezme na starosti a hlavně se můžete zachraňovat. Na AI v singlu si nemůžu sice stěžovat, ale občas někomu z týmu přeskočí a vrhne se bezhlavě rovnou mezi tři Locusty. Někdy majá tenhle "zkrat" třeba všichni najednou a pak abys je buď posbíral, nebo pořešil všechny Locusty sám :) . A hlavně všichni střílejí jenom samopalem a granátama (ty granáty jim ale chválím :D ). Kdežto ve dvou si můžeš posbírat co chceš a třeba takovej Boomshot se občas hodí :) . Ale hlavně si u toho pokecáš a pobavíš. Takhle jsem pozval jednoho někdy ve druhým aktu na Hardcore a dojeli jsme to v kuse až do konce :) .

ty jo jak dlouho ti trval hardcore v kuse do konce??!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No od toho druhýho aktu jsme měli zhruba za 6 hodin hotovo :) . Ale já měl dobrýho spoluhráče, takže to bylo celkem ok. Jen na jednu kapitolu jsme se odpojili a udělali to v singlu, protože když se rozdělíte (když máš na výběr dvě cesty), tak stačí aby jednoho zabili a končíš. Kdyžtak si mě dej do Friend listu a můžem případně někdy zahrát :) (nemusíme celou hru, prostě jen si zařádit). Gamertag mám JajarCZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Placek:

No možná je to lepší přístoj, ale třeba pro mě jsou důležitý hry co si na tom zahraju (obzvlášť pokud je to herní konzole na které se snad nic jinýho nedá dělat)

Takže u mě zatím ved erozhodně Xbox360 a neměnil bych ho. Na PS3 prostě není k mání exkluzivní hra která by mě přesvědčila o koupi.

Je možný že tenhle názor změním a konzoli časem vyměním. Ale zatím mi PS3 přijde jako zbytečnost. Raději se dobře bavit u Xboxu a PS3 půjde určitě časem koupit výrazně levněji.

Ono jediný co mi tam přijde zajímavý je FF. (ale to vyjde kdo ví kdy - a naděje na xbox verzi umírá poslední :-) - je to o penězích a Xbox360 už je mnohem lukrativnější než starej xbox... troufám si tvrdit že momentálně je pro vývojáře i výhodnější než PS3... takže by mě přechod některých exkluzivních titulů nepřekvapil... ale to je jen spekulace) - MGS se mi nezamlouvá (osobní názor - nikomu nenutím)... Takže PS3 je ručitě perfektní kus hardwaru... ale znám levnější těžítka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Placek:

No možná je to lepší přístoj, ale třeba pro mě jsou důležitý hry co si na tom zahraju (obzvlášť pokud je to herní konzole na které se snad nic jinýho nedá dělat)

Takže u mě zatím ved erozhodně Xbox360 a neměnil bych ho. Na PS3 prostě není k mání exkluzivní hra která by mě přesvědčila o koupi.

Je možný že tenhle názor změním a konzoli časem vyměním. Ale zatím mi PS3 přijde jako zbytečnost. Raději se dobře bavit u Xboxu a PS3 půjde určitě časem koupit výrazně levněji.

Ono jediný co mi tam přijde zajímavý je FF. (ale to vyjde kdo ví kdy - a naděje na xbox verzi umírá poslední :-) - je to o penězích a Xbox360 už je mnohem lukrativnější než starej xbox... troufám si tvrdit že momentálně je pro vývojáře i výhodnější než PS3... takže by mě přechod některých exkluzivních titulů nepřekvapil... ale to je jen spekulace) - MGS se mi nezamlouvá (osobní názor - nikomu nenutím)... Takže PS3 je ručitě perfektní kus hardwaru... ale znám levnější těžítka :-)

Ano X360 je jen herní konzole.Ale PS3 nikoliv.A v tom je ten velký rozdíl.Hlavně je zde Blue.ray přehraješ si na něm filmy ve výborné kvalitě obrazu(znám dost starších lidí kteří si koupili PS3 jen jako přehrávač Blue-ray.Hry tam hrát nikdy nebudou,jelikož jsou to starší ročníky a tohle je nezajímá)A hry: ano je to slabé(mimo Resistance,Motorstorm,Ninja Gaiden,Oblivion a The Darkness),ale na podzim to bude o hodně lepší.(Ratchet,Heavenly Sword a pár dalších).A levnější těžítko s Blue-ray neznám.Ty jo? Ano pro vývojáře je samozřejmě lepší mít velkou základnu uživatelů a z tohoto pohledu zatím vítězí X360.Ovšem je to jen otázka času.No nicméně hraji na obou konzolích a vyhovujíi mi obě.Ale přeci jen je mi PS3 sympatičtější.(hlavně svojí Open Source).Asi tak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No od toho druhýho aktu jsme měli zhruba za 6 hodin hotovo :) . Ale já měl dobrýho spoluhráče, takže to bylo celkem ok. Jen na jednu kapitolu jsme se odpojili a udělali to v singlu, protože když se rozdělíte (když máš na výběr dvě cesty), tak stačí aby jednoho zabili a končíš. Kdyžtak si mě dej do Friend listu a můžem případně někdy zahrát :) (nemusíme celou hru, prostě jen si zařádit). Gamertag mám JajarCZ.

tak ok uz si te pridavam :).jenom sem trochu lama, takze to asi budu celkem prasit :(

jo a jmenuju se homEr616

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano X360 je jen herní konzole.Ale PS3 nikoliv.A v tom je ten velký rozdíl.Hlavně je zde Blue.ray přehraješ si na něm filmy ve výborné kvalitě obrazu(znám dost starších lidí kteří si koupili PS3 jen jako přehrávač Blue-ray.Hry tam hrát nikdy nebudou,jelikož jsou to starší ročníky a tohle je nezajímá)A hry: ano je to slabé(mimo Resistance,Motorstorm,Ninja Gaiden,Oblivion a The Darkness),ale na podzim to bude o hodně lepší.(Ratchet,Heavenly Sword a pár dalších).A levnější těžítko s Blue-ray neznám.Ty jo? Ano pro vývojáře je samozřejmě lepší mít velkou základnu uživatelů a z tohoto pohledu zatím vítězí X360.Ovšem je to jen otázka času.No nicméně hraji na obou konzolích a vyhovujíi mi obě.Ale přeci jen je mi PS3 sympatičtější.(hlavně svojí Open Source).Asi tak.

já jsem jednoznačně zastáncem XBOXu360... PS3 je podle mě špatně promyšlený, alespoň pro lidi na úrovni čechů... tzn. zbytečně věcí v jednom a z toho vyplývá zbytečná cena..... mohli to vydat samostatně jako herní konzoli a samostatně jako Blue-ray přehravač...... tím že tohle spojili udělali jen drahou kravinu.... navíc já, nejsem jedinej se dívám na filmy rád bez ohledu na to, jestli to má kvalitu, kterou v podstatě ani nerozeznám od kvality co dávaj normální filmy v TV, ale jen protože se na to v tý kvalitě dívám(aniž bych to rozeznal) se chvástat, že jsem to viděl v kvalitě blue-ray disku mi přijde jako zbytečnost..... toť můj názor... z toho plyne.... pro herní účely jednoznačně XBOX360... navíc já DVD přehrávač na filmy mám, takže nepotřebuju mít další zařízení podobnýho typu.... tečka XBOX360 rulez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno hele nechci vam xboxarum do toho kecat ale me se zda xbox 360 krok pozadu oproti ps3. ps neni jen prehravac a hraci knzole ale kdyz si naistalujes i oficialne podporovany Linux tak muzes ps3 pouzivat jako normlani pc s OS Linux coz je velmi kvalitní a stabilní OS. ja blue ray taky moc nevyuziju ale xko bych nekoupil z prosty\ch duvodu a to: nechci platit za MP ja dmnt,stvalo by me za za 20 gb disk musim platit takovy prachy dyz na ps3 si 120 gb koupim za stejnou cenu jako na xbox 20 gb a jen musism vysroubovat naky uchyty a zas je nasroubovat, nekvalitne vyrobena konzole casto sviti 3 cervene diody a dalsi duvod ze exkluzivni hry pro xbx sou pekny kraviny,napr sem videl fota z Gears of war a vypada to jak hra na ps2 jedina hra kera na xbox za neco stoji je pro me viva pinata pritom na ps je spousty kvalitnich exclusiv titulu staci jmenovat GT HD a kdyz to porovnate s Forzou tak pste myslim ze se Mrkvosoft moc nevytah posledni doubou delaj sami dmntiny a to X360 kerej sem hral a Vity ktery mam a budu to davat z5 na XP jaky sou to sitky pste sony je overena kvalita mel sem vsechny jejich konzole a duveruju jim ale mam i wii a xbox sem jednu dobu hral u kamose kze vim jaky to je no pste PS je PS a zadny vopice jako je treba xbox je nemuze srazit na kolena ani kdyby chtel ,melo si radsi vybrat jinou cestu jako napriklad wii ktere je revoluci ale nesnazi se nic napodobovat narozdil od xboxu. pste xbox suxxxxxx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu