Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears Of War


Doc-Mac-coy

Recommended Posts

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

PSP:Si delas srandu ne?Celou dobu jsi tady rikal jak se ti ta hra nelibi, neni to tvuj typ hry a tedka se nam vysmivas ze to bude i na PC?Nechapu.......Ted se me zda ze jsi to rikal spise ze zavisti...Ale oprav me jestli ne...

Guma S: Kdyz Lost Planet dostava tak 8/10 a PC verze dostala tak 5/10...

No uvidime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Tak jsem si myslel kolik tipů a triků se tady dozvím o GoW a zatím jste se tady jenom slušně zhádali.

No neva. Já GoW hrál poprvé včera. Nemá to chybu. Super grafika i hratelnost. Na kameru si člověk za chvilku zvikne. Skončil jsem u Bersekera. Zatím jsem to nezvládnul, aby mi otevřel všechny dveře :-) Předpokládám, že nějakej fígl na to asi není, že? Prostě uhnout a utíkat.

Jinak znovu opakuji .... super pařba ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si myslel kolik tipů a triků se tady dozvím o GoW a zatím jste se tady jenom slušně zhádali.

No neva. Já GoW hrál poprvé včera. Nemá to chybu. Super grafika i hratelnost. Na kameru si člověk za chvilku zvikne. Skončil jsem u Bersekera. Zatím jsem to nezvládnul, aby mi otevřel všechny dveře :-) Předpokládám, že nějakej fígl na to asi není, že? Prostě uhnout a utíkat.

Jinak znovu opakuji .... super pařba ....

jj přesně,vylákat ho na tebe,čekat než se přiblíží a uskočit,jinak souhlas,je to asi jedna z nejlepších her co sem hrál
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si myslel kolik tipů a triků se tady dozvím o GoW a zatím jste se tady jenom slušně zhádali.

No neva. Já GoW hrál poprvé včera. Nemá to chybu. Super grafika i hratelnost. Na kameru si člověk za chvilku zvikne. Skončil jsem u Bersekera. Zatím jsem to nezvládnul, aby mi otevřel všechny dveře :-) Předpokládám, že nějakej fígl na to asi není, že? Prostě uhnout a utíkat.

Jinak znovu opakuji .... super pařba ....

No víceméně nemusíš ani utíkat nikam daleko, stačí od něj prostě uskočit pár metrů. Ale když ho chceš dostat před dveře, tak uteč daleko, abys měl čas se připravit na to, až na tebe poběží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj, prosím vás mám malý problém. Gears of War mám teprve krátce a bohužel se mi stala nepříjemnost, že se hra v určitém bodě zasekne je to téměř na začátku hry kdy jdu pro členy alfa týmu, jakmile dojdu k římse kde bojuje poslední člen alfa týmu tak hra zamrzne a nereaguje ani ovladač prostě nic jediná možnost je reset. Hra je kopie. Zajímalo by mě čím to může být jestli je to chyba Xboxu nebo spíš chyba na DVD? Popřípadě jak se to dá řešti. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu