Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears Of War


Doc-Mac-coy

Recommended Posts

Ahoj, prosím vás mám malý problém. Gears of War mám teprve krátce a bohužel se mi stala nepříjemnost, že se hra v určitém bodě zasekne je to téměř na začátku hry kdy jdu pro členy alfa týmu, jakmile dojdu k římse kde bojuje poslední člen alfa týmu tak hra zamrzne a nereaguje ani ovladač prostě nic jediná možnost je reset. Hra je kopie. Zajímalo by mě čím to může být jestli je to chyba Xboxu nebo spíš chyba na DVD? Popřípadě jak se to dá řešti. Díky
Jednoznačně chyba DVD.Jak se to dá řešit? Jednoduše-kup si originál!(tuhle hru by měl mít každý v originále)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak to se musím Gears of War zastat.Hra je to suprová!!! Hlavně v Co-op režimu.Jestli to chceš srovnávat s PS2 ,tak jsi úplně vedle.Ovšem problém je v tom,že je to skoro jediná super hra na X 360( spolu s Kameo,Forza 2,GROW ,Viva Pińata).Jinak tam pro mě nic není.

Podla mna aj Halo 3 ma nieco do seba toho si asi zabudol napisat :coolp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Halo 3 je samozřejmě solidní hra.(tohle jsem psal ještě před vydáním Halo 3,takže jsem ji tam nemohl napsat).Ovšem Gears je lepší naž Halo.

tak sry to som newedel ale aj tak si myslim ze Halo 3 je lepsi ale to je kazdeho osobna vec co sa mu libi ale aj GOW je perfektna hra!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se vratil znovu k teto hře a baví mě to akorát jsem se zasekl na začátku jak se snaží vylízt ta nestvura ze země a vystřeluje něco do vzduchu tak já nevím co mám vůbec dělat jde to furt dokola ona to vystřelí a vojáci sestřelí... neví někdo jak dál ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PLS psal jsem, že se mi GoW seká tak jsem ho teda nahrál do počítače a znova vypálil bohužel pořád ten samý problém. Myslítě, že to jíná verze GoWka vyřeší? Popřípadě jestli je to flashem a koupím si origo bude se to dít pořád? Díky

a nespomaloval jsi mechaniku při flashi? hučí ti mechanika dost? nebo ji tak tak slyšíš??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nespomaloval jsi mechaniku při flashi? hučí ti mechanika dost? nebo ji tak tak slyšíš??

No já jsem si to nedělal sám - vůbec netuším jak na to. Ale mám pocit, že hluší dost.

Hlavně by mě zajímalo, když si koupím originál jestli se mi to bude dít pořád. Protože kdybych si ho koupil a pak zjistil, že to nefunguje, tak to už by boxík letěl z okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu