Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gears Of War


Doc-Mac-coy

Recommended Posts

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

je to holá skutečnost....já ještě xko nemám pak možná napíšu, ale závorka přemýšlel, že to pro náš web udělá

no zrovna jsem na lovu Gček xD ... ale asi se do toho pustím zatím ho mám doma bo ho nikdo nechce :lol: eště uvidím zkusím s tím začít už dneska ;) pak napíšu jak na tom jsem jestli to má cenu nebo ne ...

EDIT: ted když přemýšlím tak já ten návod nedokážu udělat celý ... aby mě návod smysl musí se přesně popsat kde jsou "COG TAGS" ty jsem nedokázal posbírat bez toho to prostě podle mě nemá smysl ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Začal jsem hrát GoW přez net, ale potřeboval bych poradit, co znamená jakej mod (hral sem team deathmatch a pak neco, kde s eobsazuji pozice)...Pak mám dotaz ještě ke zbraním....jsou jen na předem určených pozicích, nelze získat nějaký level a odemknout je? (pokud ne, tak na co jsou randked matchs?) diky za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tam jsou Deathmach - to je klasický mach dvou týmů, musí se zlikvidovat celý nepřátelský tým. Execution je hodně podobný až na to, že musíš nepřítele dorazit, když leží. Přijít k němu a dorazit ho, nelze to na dálku (až na explozivní zbraně a ránu sniperkou do hlavy). Anex je obsazování pozic, musíš obsadit pozici a udržet ji, tím získává tým body, kdo první dosáhne určeného počtu bodů vítězí. Zbraně jsou vždy pevně dané na mapě a každý hráč začíná s tou samou výbavou. Z ranked machu dostáváš achievementy a nejspíš si i určuješ nejakou pozici v žebříčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Na záčátku zůstaň v krytu. Vem sniperku a až od něj odletí netopýři dej nějaký headshoty. V mezičase pokud máš házej granáty, střílej rakety nebo šípy. Zůstaň pořád na světle a pokud se Raam bude blížit, přesprintuj na druhou stranu vagonu zas do krytu.

(nebo si sežeň někoho na coop a Raam si proti dvěma ani neškrtne...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu