Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dungeon Siege: Throne of Agony


Pizzadox

Recommended Posts

jak si odemknu dalsi mapy? uz sem vse co mam otevrene prochodil ale asi jeste nesplnil vsechny levely potrebuju nejakou lepsi lokalitu nez je ten kostel na skusenosti....

musis jit proste co nejvic na horu a potkas na mape takovyho chlapka, tak s nim pokecej, pusti te na dalsi cast mapy a bude ti zadavat dalsi questy;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 272
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

MAM dotazek nemuzu prijit na dva questy tak je tady rozepisu plz help

(28)The corrupted

a pak (27)bloodshadow

podivte se nekdo u sebe prosim a zavzpomínejte kvuli marnemu hraci sem v koncíííích u toho corrupted sem znovu prochazel ten corrupted forest a nic ma s tim neco spolecneho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO prave s tim se ani nezabivam ale stve me ten BLOODSHADOW nemuzu to udelat nevim kam jit a vubec nic plz help. Podivte se prosim nekdo do sveho psp a vzpomente co jste delali je to ukol cislo 27

ja si fakt nepamatuju nazvy questu, ale jestli tady rozepises co priblizne tam mas udelat, snad poradim...

Kazdopadne doporucuju si precist ve hre co v tom questu mas delat :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se chceš podívat na starý questy tak stačí jít do completed quest :wink: ale můj problém je že já nemám žádnej quest a právě nevim kde mi zadaj další,naposled sem byl v black pyramid u toho obra a ten mi jen řekl že prej vim co musim udělat ale já nevim :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi potřebuju poradit mám v 2.actu 2 questy které nemůžu vyřešit.Jmenujou se The gathering shadow a The enemy of My Enemy.Jde v nich o to že mám zabít nějakého Shadowchannelera.Já ale vůbec nevím kde je.V tom qestu je napsané že má být ve Frozen Cliffs ale já žádné takové místo na mapě nemám.Nemůžete mi někdo prosím poradit kde to shruba je???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu