Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dungeon Siege: Throne of Agony


Pizzadox

Recommended Posts

  • Odpovědi 272
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chcem sa spytat beriem questy rad za radom a som presiel na druhu cast mapy je to stale Act1. mam level 23 path through darkness a cast Enter the Black tree.

Neviem ci nieco robim zle ale nechapem preco je to nejak cele tazke. Stale ma zabijaju. Proste mam aj vela lekarniciek aj summona poctivo mam porozdelovane body nakupeny najvyssi armor a zbrane co sa dali + mam aj zbrane na dialku aj na blizku a proste v casti black tree je ich proste vela na kope clovek tam behne a za 2sekundy je po nom. nestacim doplnat ani zdravie. A vela levelou som hral stylom, ze som z dialky strielal kusou a stale utekal a vracal sa uhybal sa atd. Dost divne.

Nevie mi niekdo poradit, ze ci robim nieco zle, alebo si musim davat pozor aky quest si berem, ze ci neni moc vysoky co sa tyka levelu. Mam sice pocit, ze iny na vyber ani teraz nemam.

Hero ma Level 18. Vie mi dat niekto enjaku prakticku radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi potřebuju poradit mám v 2.actu 2 questy které nemůžu vyřešit.Jmenujou se The gathering shadow a The enemy of My Enemy.Jde v nich o to že mám zabít nějakého Shadowchannelera.Já ale vůbec nevím kde je.V tom qestu je napsané že má být ve Frozen Cliffs ale já žádné takové místo na mapě nemám.Nemůžete mi někdo prosím poradit kde to shruba je???
Tak tady jsem se taky zasekl! Není to na mapě. A dostanu se tam z Broken Lands? Nějak mi to hlava nebere?Nic nikde nevidím?!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to na severo vychode v te mape jak zacina druhy akt. Proste dete na sever od pevnosti co to de, dojdete k pobrezi a dejte se na vychod. Tam je prechod do Broken land, malej kus zeme a na frozen clifs.
Díky.Včera jsem to už vyřešil ,ale teď jsem dostal loď na přepravu,ale kam s ní mám plout? Navíc se questy 2. kapitoly ukončili a nemám na výběr žádný nový úkol za 3.kapitoly?! Zase zásek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to na severo vychode v te mape jak zacina druhy akt. Proste dete na sever od pevnosti co to de, dojdete k pobrezi a dejte se na vychod. Tam je prechod do Broken land, malej kus zeme a na frozen clifs.
Díky.Včera jsem to už vyřešil ,ale teď jsem dostal loď na přepravu,ale kam s ní mám plout? Navíc se questy 2. kapitoly ukončili a nemám na výběr žádný nový úkol za 3.kapitoly?! Zase zásek.

jet na jih od seaheven (trochu jihozapadne) a tam jsou ostrovy s dalsima questama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[]kdyz po ceste narazis na seschlej cernej suchej strom, jdi k nemu a pouzij naplnenou lahvicku, opet ve stuff invertari a tradaaa stromecek se rozzari a rozkvete, je jich tam vic, takze to cely projdi, vsechno uzdrav, vrat se a mas to...
s timhle mám fakt problém- mám tam bud zelený stromy nebo s bílou korunou, a když k nim přijdu, tak se ta baňka nedá použít :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud maj bílou korunu tak už sou zdravý,musíš najít černý stromy
jenže ony maj bílou korunu a ani sem se jich nedotk, černý žádný nemůžu najít :(((( nebyl by někdo tak hodnej a netípnul by mi nějakej strom k vyléčení přes screenshot module v devhooku? :D děkuju, kdyby se někdo našel :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud maj bílou korunu tak už sou zdravý,musíš najít černý stromy
jenže ony maj bílou korunu a ani sem se jich nedotk, černý žádný nemůžu najít :(((( nebyl by někdo tak hodnej a netípnul by mi nějakej strom k vyléčení přes screenshot module v devhooku? :D děkuju, kdyby se někdo našel :D

ten strom proste poznas... je CERNEJ jako uhel a to celej... neni na nem listi, kvitky, nic... je to proste jenom takovy cerny krovi...

a jestli ani po dukladnem prozkoumani nenajdes ani jeden nakazenej strom, tak se podivej do infa o questu, jestli jsi ve spravny lokaci :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu