Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dungeon Siege: Throne of Agony


Pizzadox

Recommended Posts

  • Odpovědi 272
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Muzete mi prosim nekdo napsat nazev releasu, ktery vam funguje? Mam jakousi verzi a ta uz se mi podruhe kousla :( Nefunguje ani vyskoceni ze hry pomoci HOME (neustale napis "Please wait..." a hudba na pozadi). Pomuze jen vypnuti PSP :( :(
Dungeon_Siege_Throne_Of_Agony_USA_PSP-Start2 alebo Dungeon_Siege_Throne_of_Agony_EUR_MULTI5_PSP-DARKF ORCE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam lvl 53, plnim 44 quest a stala sa mi taka vec. prestali mi pribudat body expirience. kilujem a kilujem a nic, postava sa nevyvija. mam starsi save, tam to robi to iste. ak som zacal hrat nanovo, tam je vsetko ok.

stretli ste sa s tym niekto?

No myslim, ze je to proto, ze bojujes s protivnikama, ktery maj malej level.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi jsem na za catku a pritom mam pocit ze uz koncim potrebujun helpnout pls mam tu neakej ukoll vlastne dva ale ani u jednoho si newim rady pls help...

1.ma cislo(7) Tracking the Hunter. a druhy(28)the corrupted(a ten napis je cervene jen u te 28cky...) pls help :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Caute, nevite pls co se ma delat v ukolu 38??Jsem vlez do te Tomb of Ancestors prosel az nejakemu typkovi a ten mi akorat rekne ze nejsem Agallan a at tahnu pryc a jinam se uz jit neda...Nevite co s tim?...A jeste q 32 jakesi katapulty ...rozmlatil jsem asi 5 a stejne se nic nedeje...nevite co se tam jeste ma s tim delat? Diky...jinak super gamesa...akorat nekere ukoly sou faqt divne podane...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute, nevite pls co se ma delat v ukolu 38??Jsem vlez do te Tomb of Ancestors prosel az nejakemu typkovi a ten mi akorat rekne ze nejsem Agallan a at tahnu pryc a jinam se uz jit neda...Nevite co s tim?...A jeste q 32 jakesi katapulty ...rozmlatil jsem asi 5 a stejne se nic nedeje...nevite co se tam jeste ma s tim delat? Diky...jinak super gamesa...akorat nekere ukoly sou faqt divne podane...:(
až je rozbiješ tak musíš jít do tý citadely nebo co to je,u tý 38 ted nevim ale jak říká že nemůžeš dál tak tam ještě zatim ani nemáš jít dál
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak oboje sem uz udelal...sem si nevsiml jedne ulicky a v tom q o katapultech jednoho co byl tak divne...tak tedka mam vsechny q splnene nikdo mi nece dat dalsi...nevite co se ma delat po tom co se necha vynorit to mesto z more???Pomoci tech zaricich krystalu?Dikec moc
promluvit s těma třema co tam stojej na těch ostrovech kolem a dva z nich ti daj heslo a třetímu ho řekneš a pak tě pustí dál
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dikec..neco sem poprve musel udelat blbe bo sem kecal s obe a sel ke 3timu...ale na podruhe jax poradil to slo...uz sem to i dohral...paradni gamesa, skoda ze neni jeste delsi...kdyz to hrajes na to elite tak se tam neco zmeni nebo ten pribeh a vse je stejne jenom potvory zacina na vyssim levelu?..Btw neni neco na psp co by bylo jako Dungeon Siege?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
taakze mam problem, kvest c 32. zadam si to u toho typka na zacatku pouste, pak tam beham se stalkerkou, venku katapulty ale nevim jak je znicit;) dalsi problem je ze nevim jak se dostat do Catacomb (q43) (klic mam) prosim pomoc..

normalne do nich sekas.... taky mi to nejdriv neslo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve hre je chlapek jmenem Klars ktery vam da mec (hoooodne dobrej mec) a po mensi diskuzi vas vybyda k tomu aby jste vlozily "special code". Rekne vam k tomu neco takovyho jako ze jeho spolecnici z Broken Worldu ( Dil na pc) my zprostredkuji special code k odemceni unikatnich veci v psp verzi hry Dungeon Siege a to ze to muze udelat i opacne , zprostredkovat my kod pro Broken world. Mate nekdo ten kod ?? Me se nechce ta hra stahovat a instalovat pro jeden kod. Kod do Dungeon Siege : Broken world na vlozeni je " OGIAOLGCDMOEHLHA " . To je kod ktery my ten chlapek poskytl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taakze mam problem, kvest c 32. zadam si to u toho typka na zacatku pouste, pak tam beham se stalkerkou, venku katapulty ale nevim jak je znicit;) dalsi problem je ze nevim jak se dostat do Catacomb (q43) (klic mam) prosim pomoc..

K těm katakombám, musis jit do Citadel of Drahn a myslim že se musíš dát směrem doleva. Proště musíš tam najít dveře u kterých se ale neobví žádná volba na otevření. U nic dáš šipku doprava -> stuff a pužiješ ten klíč :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

dokončil jsem quest, kde jsem měl zničit ty raptory (Q2). Ale teť nevim kde mam vzít další Q... Mam tam jen ten s tou lebkou a k tomu se pry dostanu až v pozdějších částech hry. Jestli to tu už někde je tak sry, ale nikdej sem to na foru nenašel. diky za help

EDIT: tak už nic, další Q už mám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdar, po hodně dlouhý době sem se fakt nudil a dotáhl Dungeon Siege až do konce, splnil sem quest 49, a třeba sem i udělal kompletní mapu a odevzdal jí dvoum starochům v Seahaven...

Problém je - mám nesplněn Q50 - z popisu sem jaksi nevyrozumněl co a jak... mátě někdo rady? Díky

EDIT// ha, už to mám... *SPOILER* buď trůn zničit nebo si do něj sednout... *SPOILER*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu