Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dungeon Siege: Throne of Agony


Pizzadox

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpovědi 272
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ježiš prosím poraďte nebo mě fak už jebne.

Dělám úkol Waking The Megalith (48) a seknul jsem se na úloze "Mogrim the Deciever". Jak mám aktivovat machine core na Agallan krystal a kde mám ten krystal vůbec vzít ? Žádný nemám.... fakt dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
cus hele mam problem, jko hodne lidi, s Q cislo 27: Bloodshadow..hodne lidi nevi co maj delat ale pak na to nejak prijdou a nenapisou co a jak..mohli byste me s tim trochu pomoct? anglicky neumim takze si zadani tezko prectu.. diky

Zkus ho sem opsat v anglictine ... treba to nejak pomuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď sem se totálně zasekl...dělám ten úkol 48:Waking the megalith...Jsem v agalath megalith a mám nějakej prsten,kterým se sicu obnovuje a zasek sem se u části Mogrim the Deceivet..

Asi jde o to,že mám nakopnout nějakej magalith aby fakčil...problém je,že nevím co dál..poradí pls někdo???

Takže pokud tu má eště někdo problém s tímto questem tak musí udělat následující. Dojděte do nejhlubší části Macine Core a zde pozabíjejte všechny monstra a úplně na konci po zabití bosse aktivujte "MacineCoreCrystal" a máte hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za chvíli me rupnou nervy jestli to neudelam ...

Quest 49 The Chamber of Agony ....Elegy, Red Seal, Regret, Blue Seal, Mourn uz mam ale cast An Audence With Malith za boha nemuzu udelat, spis nemuzu najit kam jit ...

An Audience With Malith - Head back to the lift that took you to the

Forgotten Halls, but instead of going to the southeast head north. You will

find some treasure and a doorway that takes you further northeast. Open the

door and activate the lift, heading all the way to the north. Once you cross

the lift, you will fight four Chosen of Malith. Once they're done there's a

teleporter and a doorway. The doorway is guarded by a boss creature Mourn. Take

the doors and head on through to the chamber of Agony. Go on inside and watch

the cutscene to complete this quest.

Tohle se pise na tech gamefaqs.com ale nemuzu najit forgotten halls :'( .. Uz fakt nevim .. Hledam to nekolik hodin :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Dobry den...taky jsem se zasekl v tom questu cislo 27 stejne jako spousta z vas a nikde jsem nenasel odpoved jak dal...no anglicky neumim, tak si to neprelozim. pise tam:

Temple of The Earth

Fader Gaul has finally pointed your way forward into the west. descend into the depths of the Temple of The Earth.

Chapu to jako ze posledni bod moji cesty je na západě. ale zadna cesta na zapad nevede, nevim proste jak dal...prosim poradte :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu