Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jakou závodní hru?


SmartinS

Recommended Posts

a co třeba Midnight Club: Los Angeles, suprová hra, máš tam freeride, licenci, suprovou grafiku, je to na enginu gta4 a navíc ještě tuning

mě ta hra připadá zatím, jako to nejlepší co v závodním žánru na ps3 vyšlo (to se ale změní s příchodem GT5)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

příroda ? no v terénu nejezdíš je to ve městě Tokyo a LA maximálně nějaké parky ale nic víc jinak je to dost dobrý typ ten MC:LA mám to na psp a je to fakt super na ps3 jsem to sice ještě neviděl kdyžtak se podívej na recenzi a videa

tak na ps3 je jenom LA, Tokyo tam není, ale hrál jsem i psp verzi a město, které je v ps3 verzi je asi 5x větší než LA a Tokyo v psp verzi dohromady, navíc je k tomu ke stažení další kus města zdarma

příroda, okolí a tak vypadají moc pěkně, akorát je to závodní hra, tak logicky jezdíš po silnicích, ale tím čím je MC odjakživa známí je velké množství zkratek, takže často jezdíš skrze různé parky, pláže atd.

edit: demo není

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu