Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GC Hry na Wii


Shadow222

Recommended Posts

Zdary lidi mám flashnuté Wii a nahrál jsem si tam jakejsi Gamecube Backup Louncher XI a pak jsem si pomocí ImgBurnu vypálil na verbatim normál dívko hru s příponou .gcm pak když to strčím do Wii a dám ten backup louncher na GC hry tak se mi restartuje Wii když to spouštím přes normální Wii backup beta tak se mi taky to Wii restartuje nevíte co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Tak nad tímhle jsem strávil 3 dny, a vytvořil jsem kupu souborů, a zničil spoustu prázdných DVDček :D ale nakonec jsemna to přišel. Když dáte do mechaniky originál hru gamecube tak jede, takže jsem čekal že to bude vypalováním. image staří převést na gcm použil jsem na to Dolphin v1.02 udělá vám z ISO GCM. pozor umí to jen Dolphin v1.02 vyšší verze už ne.

mno jenže konzole se pořád resetovala. Ale nakonec pomohl hlavní panspasitel :D:D:D pan GOOGLE nainstaluj si miospatcher aby to četlo z DVD-R medii a tradá :D:D:D už se to nerestuje a normálně to funguje.

Potřebný mios patcher je přibalený u gcbackup0.2 který je na originálních stránkách :)

Takže Hurá na Klasiku....

Na Hraní her a i na nainstalování patche je potřeba GAMECUBE Ovladač :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nad tímhle jsem strávil 3 dny, a vytvořil jsem kupu souborů, a zničil spoustu prázdných DVDček :D ale nakonec jsemna to přišel. Když dáte do mechaniky originál hru gamecube tak jede, takže jsem čekal že to bude vypalováním. image staří převést na gcm použil jsem na to Dolphin v1.02 udělá vám z ISO GCM. pozor umí to jen Dolphin v1.02 vyšší verze už ne.

mno jenže konzole se pořád resetovala. Ale nakonec pomohl hlavní panspasitel :D:D:D pan GOOGLE nainstaluj si miospatcher aby to četlo z DVD-R medii a tradá :D:D:D už se to nerestuje a normálně to funguje.

Potřebný mios patcher je přibalený u gcbackup0.2 který je na originálních stránkách :)

Takže Hurá na Klasiku....

Na Hraní her a i na nainstalování patche je potřeba GAMECUBE Ovladač :)

Jo tak moc díky, hned to vyzkouším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu