Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vybiram notas na vanoce do 17k


kuba741

Otázka

Recommended Posts

  • 0

ja osobne bych pockal , do vanoc prijdou nejaky slevy a ty by si pak mohl litovat toho ze sis vybral ten slapsi stoj nez si mohl mit do 17K ... na vybirani pc je jeste brzo kdyz si chces koupit skoro za 3mesice ... tohle bych resil nedjdrive v listopadu ale good luck pri tvem vyberu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vidim,že o tom nic nevíš Kubo..

Žádná 8660gt neexistuje..

Ten notes co ti poslal má jenom 8200,což je pěkná sračka...I HD 3200 je lepší.Navíc notebooky s 8600gt (zřejmě si myslel tuhle) se už snad ani neprodávaj a nebo jsou hodně drahý.Podívej se po nějakym notebooku s HD 3200/hd 3470/hd3650/9500m gs/hd 4570/hd 4330/9300m gs/9400m...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Poradim ti obecne.

Nekupuj - acer, HP pavillion

Velikost - podle toho jeslti to budes prenaset nebo ne. Pokud to budes prenaset jen 1-2 za nekolik mesicu tak si klidne kup velkej.

Kupuj - FS, sony a mozna i dell

Ohledne vykonu to uz zalezi model od modelu. Kdyz si vyberes, tak to hod do googlu hlavne nejake diskuse kde uz ho nekdo ma a muze rict co mu chybi atd... tot moje doporuceni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Poradim ti obecne.

Nekupuj - acer, HP pavillion

Velikost - podle toho jeslti to budes prenaset nebo ne. Pokud to budes prenaset jen 1-2 za nekolik mesicu tak si klidne kup velkej.

Kupuj - FS, sony a mozna i dell

Ohledne vykonu to uz zalezi model od modelu. Kdyz si vyberes, tak to hod do googlu hlavne nejake diskuse kde uz ho nekdo ma a muze rict co mu chybi atd... tot moje doporuceni :)

Sice jsi hezky poradil co má koupit, ale do jeho požadavků se oprvadu nevejdeš to co jsi poradil je kvalitka, ale do 17k se s výkonem opravdu nevejdeš :-D

Fujistsu siemens nebrat........*stop*

Já bych zase nebral HP když sem viděl ty plasty spoje atd... Aby se mi to v ruce rozpadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sim3to: Z čeho vycházíš ? Je to jen pocit nebo to máš něčím doloženo? Podlední typy aceru jsou jíž velmi kvalitní. Paviliony jsou taky celkem v pohodě, jedina nevýhoda, že reklamace je v Polsku.

Přenášení není jen o velikosti displeye, ale hlavně o pevnosti sasi, kde dominuje Lenovo Thinkpad. Jediné čemu bych se opravdu vyhnul jsou MSI, hlavně ty jejich "herní" ntb. V této cenové relaci bych vybral asi nějaký HP compaq.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
sim3to: Z čeho vycházíš ? Je to jen pocit nebo to máš něčím doloženo? Podlední typy aceru jsou jíž velmi kvalitní. Paviliony jsou taky celkem v pohodě, jedina nevýhoda, že reklamace je v Polsku.

Přenášení není jen o velikosti displeye, ale hlavně o pevnosti sasi, kde dominuje Lenovo Thinkpad. Jediné čemu bych se opravdu vyhnul jsou MSI, hlavně ty jejich "herní" ntb. V této cenové relaci bych vybral asi nějaký HP compaq.

Vychazim z toho ze vsude kde nekdo o noteboocich vi tak v prvni rade rika ne aceru. Proc HP? Protoze sam jsem vlastnikem HP pavillion a sam vim jaky jsou v polsku kreteni a jak je reklamace slozita a na hovno. mam tady i topic. muzes si to overit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
sim3to: Z čeho vycházíš ? Je to jen pocit nebo to máš něčím doloženo? Podlední typy aceru jsou jíž velmi kvalitní. Paviliony jsou taky celkem v pohodě, jedina nevýhoda, že reklamace je v Polsku.

Přenášení není jen o velikosti displeye, ale hlavně o pevnosti sasi, kde dominuje Lenovo Thinkpad. Jediné čemu bych se opravdu vyhnul jsou MSI, hlavně ty jejich "herní" ntb. V této cenové relaci bych vybral asi nějaký HP compaq.

Ty kecale mužeš mě říct jako proč MSI ne ?? hlavně ty herní.... Spíš si jen myslim, že kecáš voloviny, je lehké vycházet z jedné skušenosti, že vidim jak támhle je rozbitej notebook, to snad vidí každý, ale kvuli tomu hned nemusíš říkat, že by ses tomu vyhnul, já si naopak myslím, že MSI jsou kvalitní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
sim3to: Z čeho vycházíš ? Je to jen pocit nebo to máš něčím doloženo? Podlední typy aceru jsou jíž velmi kvalitní. Paviliony jsou taky celkem v pohodě, jedina nevýhoda, že reklamace je v Polsku.

Přenášení není jen o velikosti displeye, ale hlavně o pevnosti sasi, kde dominuje Lenovo Thinkpad. Jediné čemu bych se opravdu vyhnul jsou MSI, hlavně ty jejich "herní" ntb. V této cenové relaci bych vybral asi nějaký HP compaq.

a z čeho zase vycházíš ty že MSI ne? mám sám MSI, sice jen rok, neustále ho ale přenáším na intr, do školy, domů, beru o prakticky všude kde ho potřebuju ke studiu, ale i k hraní. mám EX600. Neni to žádná namakaná mašina, je výborná až na grafika která je starší (8400m g) ale jinak šlape jak hodinky, bez jakýhokoliv problému. i na týhle kartě hraju online wow na střední, farcry 2 na střední..takže proč řikáš ne MSI?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a z čeho zase vycházíš ty že MSI ne? mám sám MSI, sice jen rok, neustále ho ale přenáším na intr, do školy, domů, beru o prakticky všude kde ho potřebuju ke studiu, ale i k hraní. mám EX600. Neni to žádná namakaná mašina, je výborná až na grafika která je starší (8400m g) ale jinak šlape jak hodinky, bez jakýhokoliv problému. i na týhle kartě hraju online wow na střední, farcry 2 na střední..takže proč řikáš ne MSI?

Taky by mě to zajímalo, ale to on nepoví, protože kecá voloviny....

A taky ho tahám všude třeba oproti HP má alespoň železný klouby, který něco vydrží....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) uz dle ceny to poznas. Vyssi cena, za stejny HW, neni jentak. Je za znacku. A za znacku se neplati jentak - plati se protoze je zavedena.. A zavedena opravdu neni, protoze je to zmetek. U Dellu jsou zname super opravy do 24 hodin. Fujitsu Siemens se - alespon drive - vyrabel v japonsku.. co si budeme nalhavat, je to kvalita. Asus je nekde ve stredu. Acer jede taktikou - nejlepsi HW, za co nejmensi cenu, ale usetrit kdekoliv jinde, kde se da. Sony si na kvalitu dba - jako u vsech svych vyrobku.. Nedovoli si vydat sracku. Lenovo, drivejsi IBM, je zname se serii Thinkpad, ktere muzes vylejt kafe do klavesnice a ono protece a nic se nestane. Zrovna tak ho muze prejet nakladak a ani klouby mu neprasknout (ani LCD samozrejme). MSI je montovano ve velkovyrobnach v Taiwanu a v Cine. Drzi si svuj standart.. prumer. Sasi a zpracovani neni takove, jako u Sony/Dellu/Lenova atp. (to vi proste kazdej, kdo mel VAIO a nejake MSI vedle sebe), ale zase neni tak hrozne, jako u praskajiciho Aceru nebo HPcka, ktere se kurvi jak jen muze a ma silene opravy - Sim3to je jasnym dukazem.

Pak tu jsou samozrejme fora a zkusenosti kamaradu.. A jelikoz se o to zajimam a otacim se kolem sebe, tak proste vidim, jak se ty ntb chovaji. A konecne - doma mam 6 notesu a kazdy od jine znacky - az na 3 HPcka, z nichz jednomu odesly po 2 letech LCD flex kabely.. Takze urcite muzu porovnavat alespon trochu objektivneji, nez jakej cucak s jednim notesem, ktery si zastava pouze tu svoji jedinou znacku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No, co si budeme nalhavat.. MSI patri spise mezi prumer. Lepsi, nez Acer, v soucasne situaci lepsi, nez HP, ale horsi nez Toshiba, Asus, Dell, Fujitsu Siemens, Lenovo, Sony atp..

Je to fakt takhle se to brát nedá ono jak která řada.. Kamarád má Toshibu a teda.. mno nezdá se mi, že by byla kvalitně lepší než MSI... Jde o to kterou řadu myslíš...

Přes to máš pravdu, ale když se podíváš na CENU/VÝKON Je podle mě bezkonkurenčí...

Najdeš minimum notebooku s takovýmhle výkonem za takovou cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

any: njn ale zase to musíš brát taky jako že třeba značka šetřící na konstrukci s lepšim hardwarem se hodí člověku líp kterej to má třeba permanentně položený na stole než nějaká ocelová konstrukce se slabym hardwarem. samozřejmě je to hodně o zkušenostech a jakmile vyzkoušíte značku kterou máte a nejsou s ní problémy tak proč přecházet na jinou že ano? Samozřejmě by se tady dalo diskutovat do haleluja o tom že kamarádovi se rozbilo tohle, jednomu jedno něco 5 let, co všem ostatním skončilo po roce atd.

ale je na kubovi jak moc ho bude přenášet, používat, jakej potřebuje výkon a tak...

hlavně bych ale do vánoc počkal protože opravdu ceny klesaj poměrně rychle a určitě seženeš před vánocema něco lepšího a levnějc, než teď.

ps. já bych si zase nekoupil sony, protože ty jsou dost drahý..pokud někde platíš za značku, tak nejvíc podle mě u sony, applu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Arcane:

1) no, praveze ani to, ze to nechas lezet na stole, neni zaruka toho, ze to pojede Ok. Kamos ma Acera, nikam ho nenosi (snad jen jednou ho prinesl ke mne, kdyz jsme menili HDD) a uz se mu stihl posrat vetracek, klavesnice, LCD - ne, neni to vtip.

2) Pokud ho chces nechat lezet na stole, tak nechapu, proc kupovat ntb. Za nizsi cenu (nebo za stejnou, s lepsim HW), mas klasicke PC, u ktereho mas lepsi klavesnici, nez na ntb, lepsi LCD a lepsi mys.. Je hovadina kupovat ntb, pokud ti pak ma lezet vetsinu doby na stole.

3) Brat ohled jen na sve zkusenosti je blbost - muzes mit stesti na dobrej kus, ale ostatnich 90% muze mit zmetky.. Jakou mas pak pravdepodobnost, ze nenarazis na smejd, jako vetsina, ale ze opet narazis na dobry kus? Navic, IT jde kazdym mesicem nehorazne dopredu a to, co mohlo byt jeden rok super, uz dalsi rok muze byt srac. Stare Compaqy jsou proste kvalitky. Compaq armada, rada contura atp. To jsou proste fungujici legendy, ale dnesni HPcka - klidne i rada compaq? Hruza, zdaleka nevydrzi v pohode pres 10 let, jako stare kvalitni modely. Lenovo uz take neni TAK super, jako byvale IBM. Dost lidi doporucuje kupovat radeji repasy IBMek, nez nova Lenova. Naopak Asus jde s kvalitou nahoru... Jak rikam, meni se to neustale, brat ohled na sve jen na sve zkusenosti je blbost.

4) s cekanim souhlasim - nesmi to ale zase prehnat. Jakmile to podelas a budes kupovat tesne pred vanocema, tak si priplatis vanocni prirazku. Nejlepsi je kupovat po vanocich, ve vyprodeji, kdyz uz jsme u toho :) To usetris opravdu nekolik tisic.

5) Ano, platis za znacku. Platis za styl, za design. Pokud chces mit napr. moderni zarizeni bytu a chces si dat PC do obyvaku, klasicky PC by ti to proste kazil. Tak si poridis iMac. V lepsich restauracich (v Parizske v centru Prahy napr.) take uvidis jen Macy - pokud ty pocitace maji videt zakaznici.. Samozrejme nekde, kam chodi uz jen personal maji klidne nejaky levny PCcka.. Ale pokud chces styl... A k tomu vsemu si muzes byt jisty, ze to neni uplny srac, protoze se opravdu mysli nad designem a zpracovanim jako celku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Fakt už by se na mělo dát do pravidel,že na forum vstupujete na vlastní nebezbečí,protože je to tu samej dement.

takže za

1.) STOP FLAME KURNÍK

2.) Kuba chtěl poradit,ne aby jste se tu dohadovaly,jakej notebook jo a kterej ne (značku).Takhle mu řeknete leda tak h.....Tohle mu vůbec nepomůže...

3.) každej má jinej názor,každej si bude stát za svim,každej bude obhajovat prostě to SVOJE...A s tim se prostě nic neudělá...

Už vidim jak tohle budete ignorovat.V tomhle případě bych vám už dával bany omg...

Jinak osobně bych doporučoval (ne z vlastní zkušenosti,ale z recenzí a tak)

toto :

http://www.alza.cz/asus-k50ab-d132810.htm

Rozjedeš na tom plynule i GTA 4 ,což je na notes dobrý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jasně že s těma zkušenostma zase opatrně, proto taky píšu že to je diskutabilní protože jak už řikáš, můžeš mít štěstí na kus ze 100 kusů šmejdů.

s tim jak leží jen na stole jsem myslel prostě minimum přenášení, jasně že ho někam nosit bude, proto notebook :) ale jen minimálně, takřka bez možnost poškození.

s tou značkou máš taky pravdu, je to vidět i na filmech a seriálech kde když vidim notebook tak to je skoro vždy mac :)

stejně kdybych si vybíral novej notebook, tak moje zkušenost s nynějším MSI by mi stejně furt lezla do cesty. asi bych zvažoval hodně ten Asus, co vim tka jsou to opravdu kvalitní notebooky, ale moje zkušenosti s MSI by se s nim praly :) u MSI vim zase že servis maj taky luxusní. přijel si pro to technik až na intr, nechal jsem mu adresu do bolky kde bydlim a během tejdne sem to měl doma opravený (měl jsem jen menší problém protože se mi zanesl větráček a vychýlil se mi z osy a začal strašně vrčet). Takže jsem přijel domlů a notebook doma opravenej :) takže asi tak :)

Smaky: celej tenhle topic je teda flame protože už někde hodně nahoře bylo řečeno at čeká do před vánoc a až pak si vybírá :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu