Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gamepad pro PS3


Zaky

Recommended Posts

Ahoj, přímo originál od PS to být nemusí, ale taky na tom nejedou všechny gamepady. Podívej se po výrobcích od firem jako je Logitech a pak takové ty značky, které dělají příslušenství speciálně pro PS3.

Někde jsemm viděl i gamepad za 3 stovky myslím, samozřejmě drátový a taky počítej s tím, že pokud si koupíš ovladač od takovýchto značek, tak nemůžeš počítat s kvalitou jako od Sony.

Výjimkou může být snad jedině ten Logitech:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jde právě o to, jestli mají ty gamepady speciálně pro PS3 (mají napsanou podporu PS3) v sobě něco, co PS3 prostě vyhledá a vezme ho. Je mi záhadou, že nejde obyčejný USB ovladač za 200kc treba, vcem je horsi (samozrejme s analogem) Mám doma totiž nějaký takový "lowend" k PC tak jestli by ho PS3 vzalo :) Každopádně děkuju za odpověd ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jde právě o to, jestli mají ty gamepady speciálně pro PS3 (mají napsanou podporu PS3) v sobě něco, co PS3 prostě vyhledá a vezme ho. Je mi záhadou, že nejde obyčejný USB ovladač za 200kc treba, vcem je horsi (samozrejme s analogem) Mám doma totiž nějaký takový "lowend" k PC tak jestli by ho PS3 vzalo :) Každopádně děkuju za odpověd ;)

Zkus to a uvidíš, tady se nějak poradit nedá:), ale nedávám tomu moc nadějíj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to by me zajimalo jestli si nekde neco nenastavoval, protoze treba v GT5 se s nim muzu pohybovat v menu, ale ovladat samotnou hru nejde... jiny hry sem nezkousel, protoze me to nastvalo

No a nemáš třeba Rumblepad 1 ? Ten jeho totiž je 2. série toho ovladače :roll: Ale třeba je někde přehledný seznam ovladačů, který jedou a který ne :cheesygrin: ten by se hodil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Já má jako druhý ovladač bezdrátový Logitech. Celkem spokojenost, akorát mi dalo trošku práce, než jsem ho rozchodil u Little Big planet ( chce to aktualizovat FW PS3 a updatovat hru) a samozřejmě kvalita zpracování není taková jako u originálu.

Když jsem kupoval PS3, tak originál stál 1650,- a ten Logitech asi 750,- Kč. Dneska už bych se nerozmýšlel a sáhl po originálu :ok:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já má jako druhý ovladač bezdrátový Logitech. Celkem spokojenost, akorát mi dalo trošku práce, než jsem ho rozchodil u Little Big planet ( chce to aktualizovat FW PS3 a updatovat hru) a samozřejmě kvalita zpracování není taková jako u originálu.

Když jsem kupoval PS3, tak originál stál 1650,- a ten Logitech asi 750,- Kč. Dneska už bych se nerozmýšlel a sáhl po originálu :ok:

a ten Logitech sis koupil jen kvůli nižší ceně, nebo nabízí něco jiného než origo ovladač ? (např. je větší, lehčí, těžší, apod. ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ten Logitech sis koupil jen kvůli nižší ceně, nebo nabízí něco jiného než origo ovladač ? (např. je větší, lehčí, těžší, apod. ...)

Kupoval jsem ho kvůli nižší ceně, a už bych to neudělal.

Mínusy:

- dílenské zpracování

- pro chod potřebuje mít dongle v USB portu PS3

- pohání ho 2xAA baterie, nikoli vestavěný akumulátor ( já mám nabíjecích baterií kvanta, tak mi to neva, ale pro někoho to může být komplikace)

- nemá náklonové čidlo ( kdo ví, zda s tím třeba Killzone 2 jde dohrát, když některé věci ve hře je nutno řešit náklonem gamepadu)

- tvrdá a poměrně viklavá tlačítka ( především R1,R2 a L1,L2)

Plusy:

+ cena

+ tvar - dobře se drží

Shrnul bych to asi tak, že pokud hrajete 95% času jen v jednom, tak stojí za zvážení, zda investovat krvavé peníze do originálu, když ten neoriginál v těch 5% případů, kdy hrajete dva, svůj účel taky splní.

Musím taky přiznat, že mám od Logitechu skoro všechny periferie k PC a nikdy jsem nebyl zklamaný. Vždycky bylo dílenské zpracování na velmi vysoké úrovni, funkčnost také a design jakbysmet. Tyto ovladače však nejspíše pro Logitech vyrábí někdo jiný a Logitech si tam jen buchne své logo a prodává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem ho kvůli nižší ceně, a už bych to neudělal.

Mínusy:

- dílenské zpracování

- pro chod potřebuje mít dongle v USB portu PS3

- pohání ho 2xAA baterie, nikoli vestavěný akumulátor ( já mám nabíjecích baterií kvanta, tak mi to neva, ale pro někoho to může být komplikace)

- nemá náklonové čidlo ( kdo ví, zda s tím třeba Killzone 2 jde dohrát, když některé věci ve hře je nutno řešit náklonem gamepadu)

- tvrdá a poměrně viklavá tlačítka ( především R1,R2 a L1,L2)

Plusy:

+ cena

+ tvar - dobře se drží

Shrnul bych to asi tak, že pokud hrajete 95% času jen v jednom, tak stojí za zvážení, zda investovat krvavé peníze do originálu, když ten neoriginál v těch 5% případů, kdy hrajete dva, svůj účel taky splní.

Musím taky přiznat, že mám od Logitechu skoro všechny periferie k PC a nikdy jsem nebyl zklamaný. Vždycky bylo dílenské zpracování na velmi vysoké úrovni, funkčnost také a design jakbysmet. Tyto ovladače však nejspíše pro Logitech vyrábí někdo jiný a Logitech si tam jen buchne své logo a prodává.

Ty jo, díky za vyčerpávající odpověď ... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam v PES 2010 jako sekundarni odzkousenej Logitech Wingman Dual Action a v poho vsechny tlacitka, nemusim nic restartovat i kdyz mam PES pusteny tak to vrazim do usb a pohoda. co sem zkousel gta4 tak nesel ale mozna kdybych nejak odhlasil D3 tak by to slo protoze gta4 je delany jen pro jeden gamepad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu