Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak připojit PS2 k NTB?


Recommended Posts

Jelikož PS2 emu od tekkena v tutoriálu mi selhal :( tak sem se rozhod že bych si i ps2 koupil...ALE, potřebuju vědět jestli je nějakej LEVNEJ způsob jak bych si to moh napojit na notebook...jezdim na intr a nechci aby se m to válelo doma...tak jestli někdo nezná nějakej způsob kterym bych si PS2 propojil s monitorem na ntb :) předem dík :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wow any seš zlato :D tohle by se mi hodilo...je to malinký a levný, jen zapojim cinche, prdnu do USB a v nějakym samostatnym programu co je u toho uvidim obraz jo? :)

to mi nepřijde zrovna jako levnej způsob :P díky any. můžete lock, tohle mi stačí když t ostojí 2 stovky :) jen ještě snad...je kvalitní ten obraz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je to urcene pro nahravani a editaci videa predevsim, takze by to urcite melo jit videt v nejakym programku :D

Kvalita obrazu - netusim.. Kupoval jsem to cool.majklovi z fora.. Myslim, ze uz by to mel mit doma - tak se ho muzes zeptat na osobni zkusenosti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wow any seš zlato :D tohle by se mi hodilo...je to malinký a levný, jen zapojim cinche, prdnu do USB a v nějakym samostatnym programu co je u toho uvidim obraz jo? :)

to mi nepřijde zrovna jako levnej způsob :P díky any. můžete lock, tohle mi stačí když t ostojí 2 stovky :) jen ještě snad...je kvalitní ten obraz?

usb by mělo být rychlý a 3 cinche na 15'' myslím stačí bohatě a když je to ps2 tak myslím že víc není třeba ani na větši monitor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu