Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdy ve vás v souvislosti s XBOXem nejvíc "hrklo" ?


Cassper

Recommended Posts

Ve mě asi když jsem si XBOX přinesl k bráchovi, zapnu a ono nic. Jen všechny 4 diody svítily červeně. Netušil jsem co to, tak jsem zkontroloval kabely, zkusil znova a ufffff ... naskočil :roll:

Jestli jsem si správně četl místní thread s chybovými kódy, tak to bylo nedostatečně zastrčeným kabelem HDMI, že ho XBOX nedetekoval.

A pochlubte se co vy ? Spadnul vám někdy XBOX v průběhu přenášení ke kámošovi nebo tak ? Nebo v průběhu hraní (pokud ho máte na stojato) jste do něj drkli (vy nebo domácí zvíře) a převrátil se za běhu na bok ? atd atd ... No pochlubte se. Ať už vaše příhoda měla dobrý nebo špatný konec :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 131
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nejvic ve me hrklo kdyz sem se chtel pripojit na live a zjistil sem ze mam ban uz od prodejce :) a ze me k tomu nedal asi 70% prislusenstvi, jen kabely a 2 ovladace :D a byla to premium, no nastesti se neprehrejva a za 2k je vyborna :)

+ me k tomu nedal 60gb hdd a chtel mi prodat 20gb za 2000 kc :D no uz mam 120gb za 1200kc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čo to je FAKE Rrod? :-P

Mňa najviac hrklo keď som hral GTA IV asi 3,5 hodiny v kuse a zrazu vyplo Xbox. Našťastie žiadne červené didodky nesvietili ale proste vyplo uplne. Naštartoval som ho, objavil sa dashboard a to isté, vyplo. Tak som ho nechal tak. Ráno som zapal a už išel v pohodke a v pohodke ide ešte aj teraz asi 2 mesiace po incidente :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

todle je trosku k smíchu ale co tak se zasmejte. Ve me nejvíc hrklo kdys se me poprvý vybyl ovladac a zacalo to blikat :cheesygrin: Uffff to bylo neco :)

joo, Tak to znám taky :cheesygrin: ... Napoprvé jsem taky nevěděl, co se mi tím Xbox snaží říct :)

at uz to bylo kdyz sem zakopl o kabel k internetu... (origo Mirrors edge v *****)

Ethernetovej kabel zavinil, že se po***lo DVD s hrou ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joo, Tak to znám taky :cheesygrin: ... Napoprvé jsem taky nevěděl, co se mi tím Xbox snaží říct :)

Ethernetovej kabel zavinil, že se po***lo DVD s hrou ??

jj zakopl jsem o to a pritom sem hral mirrors edge... a xbox se rozhoupal "nastojaka" takze DVD zniceny... ale abyses nedivil bylo to u kamose kde sme tahali internet snad pres 15m dlouhej kabel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Error E74 to sem byl hotovej kurˇˇ co stim je byl sem upo mimo ale ms to opravil i kdyz me to celkem stalo cely xko uz pres 12,5k a to sem mel Arcade verzi za 7k a kdyz sem videl ze mam odflashovat za 700 a Zase flashovat Za 1k chtelo se mi brecet ze to xko nic nevydrzi ale prezil sem to a leju do toho prachy jak potok DVDcka nonstop stahovani prislusenstvi a jeste premyslim o Gold membership :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to u me to byl RROD, to sem takhle hral Dirta a najednou se mi sekl tak ho vypnu a zapnu a naskoci, tak hraju a po chvilce se mi opet sekl tak zase sem ho vyp a zap a naskocil RROD tak ho necham asi 2 hodiny vyplej skusim ho a naskoci rikam si super a po 2 minutach RROD a uz nenabeh takze reklamace a od ty doby zatim pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Error E74 to sem byl hotovej kurˇˇ co stim je byl sem upo mimo ale ms to opravil i kdyz me to celkem stalo cely xko uz pres 12,5k a to sem mel Arcade verzi za 7k a kdyz sem videl ze mam odflashovat za 700 a Zase flashovat Za 1k chtelo se mi brecet ze to xko nic nevydrzi ale prezil sem to a leju do toho prachy jak potok DVDcka nonstop stahovani prislusenstvi a jeste premyslim o Gold membership :(

Ked je neporusena plomba, tak sa nie je coho obavat. V marci 2009 som poslal konzolu s E74, mech.Benq flash 1.4...vratila sa s flashom, vymenili iba zakladnu dosku. Pokracoval som v hrani bez jedineho centu navyse :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked je neporusena plomba, tak sa nie je coho obavat. V marci 2009 som poslal konzolu s E74, mech.Benq flash 1.4...vratila sa s flashom, vymenili iba zakladnu dosku. Pokracoval som v hrani bez jedineho centu navyse :cheesygrin:

jo to je fain ale ne vždy to může vyjít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj zakopl jsem o to a pritom sem hral mirrors edge... a xbox se rozhoupal "nastojaka" takze DVD zniceny... ale abyses nedivil bylo to u kamose kde sme tahali internet snad pres 15m dlouhej kabel :D

Jo tááák, tak to potom jo, tohle už chápu.

Já se právě bojím, aby mě třeba o Xko nezavadil pes a neshodil ho (měl jsem ho na výšku). Takže jsem ho položil radši na bok :roll:

A kabely mám uklizený šikovně, tak snad nehrozí, že bych o ně zakopnul :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu