Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdy ve vás v souvislosti s XBOXem nejvíc "hrklo" ?


Cassper

Recommended Posts

ve me hrklo kdyz se mi xko seklo po 16 hodinach v provozu u gta 4 ..tak restart a po 10 minutach se mi to seklo znovu :-D... mel sem bobky z rrod a stejne sem tomu dal hodinu klid a hodil tam jinou hru a vse OK az do dneska :D .. jinak ve me trosku hrkne pri kazdem poklesu fps :-D

jo jeste kdyz se mi pri nacitani sacred 2 samo od sebe poskrabalo dvd a ted kdyz se to po 10 minutach nacitani dostane do hry tak to jede tak na 3 fps :-D .. nastesti to byla jenom zaloha :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 131
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jojo pučim si hdd který jsem kámošovi prodal z mojeho starýho xka dám za to kilo abych ho nějak motivoval aby mi savy nesmazal přijdu dom napojim do xka chci smazat profil z toho hdd tak najedu do hdd dám smazat profil a nechtěně dám smazat profil i s ostatními soubory co k tomu patří ... výsledek? všechny staré savy smazané + smazané i to co jsem měl rozehraný na mojem xku :dozey: no xko je párkrát proletělo po místnosti :dozey:

takže zase všechno odznova :blink: = za blbost se platí :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"hele Péťo cum kdyz je Xko na stojaka svitej dve horni diody kdyz ho polozim tak se rozsvitej bocni ten je chytrej co?" *chrrrrrr*...origo GoW2 v pi*i...netusil sem ze X takle kurvi DVD

ale nejvic se mi srdecni tep zvysil pri flashovani..prvne jsem to zkousel cez dos. porad neco neslo jednou se nedetekovala mechanika, jednou nechtel zalohovat FW atd. pak se napise tusim error x54 nebo e54 nebo 53 uz nevim...rikam si co to dopice...resetnu komp i Xko a BIOS kompu mi napise ze nedokazal tedekovat zarizeni pripojeny pres sata protoze v nem neni firmware. v tu chvili malem infarkt. po hodine rozdychavani jsem to zkusil jeste pres widle a OK. do dneska nechapu co to melo znamenat

Jo tááák, tak to potom jo, tohle už chápu.

Já se právě bojím, aby mě třeba o Xko nezavadil pes a neshodil ho (měl jsem ho na výšku). Takže jsem ho položil radši na bok :roll:

A kabely mám uklizený šikovně, tak snad nehrozí, že bych o ně zakopnul :cheesygrin:

zboku mas vsechen HW (krome mechaniky ta je zdruhyho boku ale tak si to asi nikdo nepolozi :cheesygrin: ) takze proste z ty strany pece, proto mozna neni uplne nejchytrejsi si to takle stavet (teoreticky)

krome toho konzole stary generace byly lezaty ty dnesni jsou stojaty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cože? To jsi vzal jako kde? Konzole starý generace se dali normálně dávat na stojáka či ne. Nevím kde jsi sebral že starý konzole byli jen na ležato... blbost.

cože? se koukni

Sega

MD2_sega_megadrive2.jpg

Atari

atari2.jpg

N64

n64.jpg

SNES

snes.jpg

NES

nes-console.jpg

všechno naležato :)

to jsou snad všeichni oldschooloví představitelé :D konzole co byly na stojato byly až ps2,ps3,wii,x360

Simeto: já myslel že řikal konzolE v těch dobách viz jak jsem ukazoval :) ty byly naležta. xko nikdy nemělo daný pravidla jak to má bejt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cože? To jsi vzal jako kde? Konzole starý generace se dali normálně dávat na stojáka či ne. Nevím kde jsi sebral že starý konzole byli jen na ležato... blbost.

postav mi PSone :) PS2 se dal postavit jen s tema osklivejma nastavcema a pokud vim XBOX(1) taky nesel postavit..o SEGAch se ani bavit nebudu :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

postav mi PSone :) PS2 se dal postavit jen s tema osklivejma nastavcema a pokud vim XBOX(1) taky nesel postavit..o SEGAch se ani bavit nebudu :cheesygrin:

máš být přesný pak by nebyl v tom chaos myslel že myslíš starý verze xka ;) tak čti co psali nahoře ty vocas!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

postav mi PSone :) PS2 se dal postavit jen s tema osklivejma nastavcema a pokud vim XBOX(1) taky nesel postavit..o SEGAch se ani bavit nebudu :cheesygrin:

jenže já to pochopil trošku jinak víš. Ono to znělo jako starší generace Xbox360 jakožto o tomhle topic taky je. P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer ve mě hrklo už podruhý :D Tentokrát sem hrál Batmana, a najednou vidím přes obrazovku divný pruhy, hra se jakoby komplet zasekla... Rychle jsem xbox vypl, po zapnutí všechno fungovalo dál, zapl jsem znovu Batmana a na stejným místě stejnej problém. Přezkoušel jsem DVD v abgx360, vypálený bylo správně... Dnes jak jsem přišel z práce, zkusil jsem to napotřetí, a zjistil jsem, že jak pruhy tak zatuhnutí hry byl jen úvod k videosekvenci :D Za chvilku prostě zčernal obraz, přestal hrát "zaseknutej" zvuk a pustila se animace :) Spadl mi pořádnej kámen ze srdce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nejvíc hrklo asi když sem měl jít ke kámošovi a vzit Halo 3 měl sem ho v mechanice tak sem jen vyndal DVD a nějak sem si neuvědomil že je zaplý a odešel když sem se vratil asi po 5h domů tak na mě blikali tři červený diody.. sem myslel že se poser* :D vypnul sem xko a zase zapnul naštěstí fakalo.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jsi tam misto 5h mel 5d tak bych to chapal ale me Xko bezi od rana do vecera a nic mi nikde neblika.

Ve me nejvic hrklo kdyz sem si dneska zahral demo WET a rozehrala se tam jedna uplne namakana hudba presne na tu akci kterou pro me autori pripravili. To jsem smekl pomyslnym kloboukem.

A abych pridal taky nejakou trapnost tak jsem hned jak sem ho koupil ho pripoj k televizi ne pres HDMI ten sem jeste nemel ale normalne pres kabel. Televize ale umi HD. Zapl jsem GoW2 a rikam si ze jako vsichni rikaj jaka to neni super grafika ae me se to nezda. Kdyz sem ho druhej den odpojoval na flash tak sem zjistil ze sem na kabelu nebyl preplej na HD-TV :) No tak to jenom tak nakonec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám trapnost :D

Nejvíc ve mě hrklo, když sem dal Xko na stojato a soustredil sem se pri zastrkovani DVD do mechaniky, abych ho dal co nejlepe na stred, ale uz sem si neuvedomil, ze sem dal DVD obracene :wohow::D .... takovy zvuky neprovadi ani Boeing 747 jako kdyz sem to tam dal :D

Sem hold hovado no :D DVD v prdeli, ale Xko v pohode, takze v cajku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"hele Péťo cum kdyz je Xko na stojaka svitej dve horni diody kdyz ho polozim tak se rozsvitej bocni ten je chytrej co?" *chrrrrrr*...origo GoW2 v pi*i...netusil sem ze X takle kurvi DVD

tohle presne se stalo me, sem stastnej ze nejsem jeidnej idiot :-D stalo me to tri tydny bez halo3...nechal sem ho vybrousit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve mě hrklo poprvé když sem zapl GoW2 a zjistil jak je ta hra vylagovaná diky matchmakingu od Epicu, hold se není čemu divit když Epic není schopný pořádně doladit arkádovku a člověk si jí může zdarma projet aniž by ji musel stahovat s internetu a pálit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve mě hrklo poprvé když sem zapl GoW2 a zjistil jak je ta hra vylagovaná diky matchmakingu od Epicu, hold se není čemu divit když Epic není schopný pořádně doladit arkádovku a člověk si jí může zdarma projet aniž by ji musel stahovat s internetu a pálit.

pokud vim GoW2 laguje jen v urcitejch mistech jako u vodniho sportu nebo sem tam na insane kdyz vybehne moc emzaku a ty je zacnes kosit...zajima me ale ta arkadovka o ktery mluvis. to myslis shadow complex? ten se da probehnout bez kupovani?

máš být přesný pak by nebyl v tom chaos myslel že myslíš starý verze xka ;) tak čti co psali nahoře ty vocas!

jak vocas?:D:D oni jsou vocasi, kdyz se rekne stara generace tak se tim prece nemysli core nebo premium bez hdmi, to bych rekl stary typy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve mě poprvé hrklo kdyz sem xbox vybaloval a byl jsem na nej hrozne setrnej opatrne sem ho zapojil a celej natesenej ze si zahraju sem ho zapnul a najednou zadnej obraz tak sem zacal na celej barák křičet ze takovou smulu mam jen ja. Pak sem zjistil ze sem to tou setrnosti prehnal protoze sem dostatecne nezastrcil komponentni kabel :D

a pak kdyz byla bouřka sem si pařil na xku a najednou 3 cerveny diody a ja nevedel ze to je fake rrod tak sem na 5 minut stuhnul,vypnul xbox odpojil ho a sel na console forum kde sem se dozvedel ze je to v poho ze zavorak to mel taky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo když jsme úplně u prvního vybalování a zapínání XBOXu, tak to jsem si vzpomněl na další svůj kiks a to se asi pobavíte :roll:

Xko jsem taky veeeelmi opatrně rozbalil, pospojoval a zapnul. ... A nic ... Myslím jako na obrazovce. Jinak XBOX se rozsvítil a bylo slyšet, že jede. .... Tak znova. ... A zase stejně. ... A znova ... No asi 5x. ... Během toho samozřejmě kontrola zastrčení kabelů a tak. Všechno v pohodě. ... Po zesílení televize jsem dokonce z onoho AV programu slyšel i ten "bootovací jingle". Ale obraz nic. ... Tak jsem kolem toho lezl asi 10 minut, úplně nešťastnej a začaly ze mě padat ostřejší slovat. ... No nakonec jsem si všimnul, že na tom kabelu XBOX -> TV je přepínadlo "HD TV" nebo "non-HD TV". A já jsem pro svoji starou CRT Thomson měl samozřejmě nastavenej ten kabel jako "HD TV". Takže jsem to přepnul na "non-HD TV" a voilá, XBOX se krásně rozjel. Ufff :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem posílal xko na reklamaci a cestou tam jsem sledoval jeho cestu a v německu to hodilo status vráceno odesilateli to ve mě hodně hrklo. Ale pak jsem zjistil že to tak blbě značí že je to doručeno do MS a berou ho jako odesilatele když to objednával...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud vim GoW2 laguje jen v urcitejch mistech jako u vodniho sportu nebo sem tam na insane kdyz vybehne moc emzaku a ty je zacnes kosit...zajima me ale ta arkadovka o ktery mluvis. to myslis shadow complex? ten se da probehnout bez kupovani?

Jenže já mluvím o MP a u Shadow Complex když porazíš v triálovce toho mechanickýho robota a dáš load last save tak můžeš vesele pokračovat dál, ale nemůžeš to uložit a ani nedostaneš ajchy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsme tak kalili s kamosema v hospe a oni me porad otravovalo ze chcou parit Army of two, tak jsem jim dal klice od bytu at si uzijou :D Ja jsem kalil dal... Po par hodinach prijdu domu a co nevidim! misto na Xku pari na notasu, protoze Xko hodilo chybu E74 :D:D Reklamace v pohode... Nez se to vyreklamovalo jsem si poridil radeji Jaspera

Potom se mi povedlo dat DVD do mechaniky, ale tam uz jedno bylo :D Rachot jak svina ale nic se neposralo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu