Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdy ve vás v souvislosti s XBOXem nejvíc "hrklo" ?


Cassper

Recommended Posts

  • Odpovědi 131
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Idiote , kvuli tomuhle by jsi zmlatil psa ?

Zamysli se trochu prosimte... a pokud vim ethernet kabel je vzadu xboxu , to mas jako po pokoji natahany kably ?

Spis tvoje vina ze to mas prasecky zapojeny a jeste to svadis na psa .

Sry za OT , ale ostatni mi jiste daji za pravdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idiote , kvuli tomuhle by jsi zmlatil psa ?

Zamysli se trochu prosimte... a pokud vim ethernet kabel je vzadu xboxu , to mas jako po pokoji natahany kably ?

Spis tvoje vina ze to mas prasecky zapojeny a jeste to svadis na psa .

Sry za OT , ale ostatni mi jiste daji za pravdu.

Souhlas, pejsek je pro me cennejosi nez Xko .... pes za nic nemuze !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idiote , kvuli tomuhle by jsi zmlatil psa ?

Zamysli se trochu prosimte... a pokud vim ethernet kabel je vzadu xboxu , to mas jako po pokoji natahany kably ?

Spis tvoje vina ze to mas prasecky zapojeny a jeste to svadis na psa .

Sry za OT , ale ostatni mi jiste daji za pravdu.

Jj, o pejscích jenom v dobrém !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pes zakopl o ethernet kabl a svitil cervene.. jeste ze jsme nejdriv zkusil vypnout a zapnout konzoli, nez sem zmlatil psa.. kdyzbych to udelal naopak, tak by pes asi moc dobre nevypadal :-D
ve me nejvic hrklo kdyz jsem zapojil xbox pomocí HDMi kabelu a když jsem ho zapnu tak jsem zjistil ze mi nejede polovina zvuků , ale stacilo kabel na 3 minuty odpojit zaboxovat si do zdi :D a znovu zapojit do jinýho portu a bylo to OK XD

Nevím nevím,mněli by k xboxu dávat zdarma prášky na uklidnění :lol:

Jinak mně nejvíce hrklo jak mi přišel xbox a já ho rozbalil a nemohl jsem najít memorku....Prohrabal jsem se papírama a memorka nikde.

Tak jsem to vzdal a na druhý den jsem se aspoň díval na hry a jestli to nepůjde hrát bez memorky.Tak otevřu Fifu08 a ta memorka tam byla :wohow:

Byl jsem mega šťastný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou memorkou jsem měl taky problém. Objednával jsem nedávno u alfy a tak rozbaluju, všechno pěkný, ale kde je ta 256MB memorka, o které na alfě psali?

Nasraně jsem zapnul xbox, že to aspoň ozkouším, i když si nic neuložím. A hele, pamět byla integrovaná a zobrazovala přes 300mb free. To mě celkem uklidnilo :) Holt asi moje neznalost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem jednou bohužel jednou omylem zatahl za kabel a nevsiml jsem si toho pak jsem zapnul xko a svitil červeně a tak jsem to zkontrolovat a pak se me ulevilo už to tam nechci mít nikdy !! zelena je hezky ziva a mam ji tam rad tak doufam ze zelena bude svitit na vzdy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ve mne to diky vlastnictvi xka hrka pravidelne od zacatku...

1) ROD na prvnim xku - krasa, co dodat... Ale vsechna cest MS, do dvou tydnu zpet, opraven a od te doby ani tuk

2) Klasika - zakopnuti, nekolikrat, nej bylo o kabel, kterym jsem mel pripojene PSP, ktere si nasledne dalo double looping na zem a xko na bok, sikula

3) To ve mne nejdriv hrklo, posleze se dostavila nehorazna nasranost, kdyz jsem si takhle po nedelnim obede chtel dat par kol na Ringu, a najednou blik, zamrzlo to pri loadingu... Uz jsem to parkrat zazil, tak si rikam, fajn, tvrdej reset a jedem znova. Hmmm... Zapnu konzoli o No profiles found... Co to dopi.... Najedu na hadr - corrupted, karta - corrupted, druha - corrupted... Ku*

Forzu 2 jsem mel castecne ulozenou na hadru a jak to pri loadovani spadlo, tak to komplet domrvilo HDD. Vsechny savy gone. Konec. Forza 2 takovejch peknejch par desitek hodin - level 42. GTA IV - 85%, Ace Combat - predposledni mise na nejtez. obtiznost, atd. dohromady asi 25 her v ruznym stadiu dohrani...

Od ty doby se jenom klepu, aby se to nestalo znovu a radsi mam backup her, ktery hraju nejvic, na kartach - Fallout 3 level 28 - 165 hernich hodin, atp....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapnu konzoli o No profiles found... Co to dopi.... Najedu na hadr - corrupted, karta - corrupted, druha - corrupted... Ku*

Taky dobrý :bash: ... je teda pravda, že kdyby se mi z profilu odmazalo pár her který nemám naprosto chuť hrát a jenom mi teda budou kazit Gamerskóre, tak bych se nezlobil :roll: ... Ale samozřejmě jenom těch pár her. Ne komplet total error jako tobě :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky dobrý :bash: ... je teda pravda, že kdyby se mi z profilu odmazalo pár her který nemám naprosto chuť hrát a jenom mi teda budou kazit Gamerskóre, tak bych se nezlobil :roll: ... Ale samozřejmě jenom těch pár her. Ne komplet total error jako tobě :wohow:

Asi tak nejak, ale prijit o vsechno a vsechny hry, co mas rad, zacinat znovu od nuly, kdyz jsi byl skoro na konci, je na palici. Na jednu stranu fajn, zahrajes si, ale treba ta Forza me fakt dorazila, tolik hernich hodin pryc...

Takze rada: Radsi si vase nej hry backnete na kartu, pac nikdy nevite :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ve mně asi nejvíc hrklo když kámoš dal DVD obráceně do mechaniky a spustil ho...:?

To se mi myslím povedlo taky, ale jediný co se stalo bylo, že se nestalo vůbec nic :wohow: ... Chvíli jsem čekal kdy se hra načte a když půl minuty nic, tak jsem otevřel mechaniku a zjistil, že jsem pěknej jouda :) ... DVD jsem obrátil, zavřel mechaniku a za chvíli hrál 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já jsem byl nejvíc vystrašenej, když jsem viděl RRoD po 5 dnech vlastnictví... Samozřejmě moje reakce...-> všechno v p*či... já v p*či... no začal jsem tam řvát jak hovado, že se to vyje*e zrovna mně a ne Danťovi třeba (:D)... pak jsem si všiml, že tam mam zapojenou flashku s červenou diodou, která ozařuje dost silně ten kroužek, takže to překrývalo i tu zelenou od GP :D. Tak skvělej pocit při vypojení flashky jsem v životě neměl :D.

Edit// Málem bych zapomněl... taky se mi stalo, jak Sasánovi (btw. taky jsem narutofil :D), že jsem opatrně zapojoval káble a nedopojil to, pak mě otec počastoval přiměřenými komentáři mé tehdejší a momentálně závadné inteligence :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu