Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdy ve vás v souvislosti s XBOXem nejvíc "hrklo" ?


Cassper

Recommended Posts

  • Odpovědi 131
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak mě hrklo asi nejvíc dneska ráno když mi to napsalo banned. Hlavně že týpci z friends co hrali cod 6 online uz tak tyden pred vydanim ban nedostali :/

a to ses bez flashe? to proste fakt jen za registraci na jinej stat nebo proc mas ban?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flash mám, ale ban nevím za co a je mi to jedno, ban maj stejnak snad všichni nebo na ně doufám dojde (když už sem ho dostal já, tak ať i ostatní :D).. Nejspíš že sem hrál cod 6 offline a pak se jim poslal nejaky ten log nebo tak no x) Hlavně že ostatní to hrajou online a nic :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zdarec, ve me nejvic hrklo asi tehdy kdyz jsem se jednim kamosem domlouval ze k nemu vemu xbox samozrejme rekl jsem ze k nemu vemu vsechny hry cca asi 100 a ke vsemu jsem mu slibil ze vemu i obe kytary a bubny a mikrofon ke guitar hero. Tak asi kolem 8 vecer se stavil, ja si vzal dva bagli v jednom hry a v druhym kytary atd kamos mi bral xbox a sli jsme. Po ceste jsme kecali atd. pomalu jsme se dostavali k nemu kdyz najednou stojime asi 100m od jeho baraku a tam asi 10 ciganu u jeho dveri negros si nas vsimli a sli k nam.... rikal jsem si co ted... tak teda ze zdrhnem a nez jsme se vubec rozbehli tak nas predjeli policajti a v tom zastavili a z auta vystoupil kamosuv otec a hlasi: kde ste ja vas chtel odvest aby ste se s tim netahli! Hosi se zastavili a mazali pryc a ve me hrkalo asi jeste tak 2 hodiny po vsem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, ve me nejvic hrklo asi tehdy kdyz jsem se jednim kamosem domlouval ze k nemu vemu xbox samozrejme rekl jsem ze k nemu vemu vsechny hry cca asi 100 a ke vsemu jsem mu slibil ze vemu i obe kytary a bubny a mikrofon ke guitar hero. Tak asi kolem 8 vecer se stavil, ja si vzal dva bagli v jednom hry a v druhym kytary atd kamos mi bral xbox a sli jsme. Po ceste jsme kecali atd. pomalu jsme se dostavali k nemu kdyz najednou stojime asi 100m od jeho baraku a tam asi 10 ciganu u jeho dveri negros si nas vsimli a sli k nam.... rikal jsem si co ted... tak teda ze zdrhnem a nez jsme se vubec rozbehli tak nas predjeli policajti a v tom zastavili a z auta vystoupil kamosuv otec a hlasi: kde ste ja vas chtel odvest aby ste se s tim netahli! Hosi se zastavili a mazali pryc a ve me hrkalo asi jeste tak 2 hodiny po vsem.
Kdyžtak byste ty kytary použili jako branici zbran ne :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Poprvé ve mě hrklo, když se Xbox sám vypnul a na zdroj svítil červeně. Ale to byl planý poplach.

Podruhé, když po měsíci zapnu Xbox a vidím tolik známý RROD. Pravděpodobně vadný zdroj, volal jsem na podporu a prý mi pošlou nový, je to zatím 5 dní a kde nic tu nic, tak jsem zvědavej jestli nakonec není celá konzole v křemíkovém nebi :)

Tak abych to dokončil. Nakonec to byl vadný zdroj. DHL mi jentak hodilo zásilku přes plot, ani nezavolali. Byl jsem překvapený, protože mi přišel zdroj k Falconu (čili 175W a 14.2A). Každopádně Jasper funguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska pří batmanovi :D když byla ta část jak se to převrátí a hrajete chvilku ten začátek ale za jokera tak byli divný kostičky na tv a místo skip (B) bylo (J) růžově tak jsem si říkal co to???!!! ale naštěstí to bylo ve hře :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvetsi haluze sem mel z dumpovani nand (kopirovani ''biosu''), nand.bin sem upravil dle navodu a nahral zpet do xboxe, ale xbox hodil neakou podivnou chybu, zeleno cerveny ledky xDDD...tak sem do xboxe nahral originalni nand.bin, pokusim se zapnout xbox a vubec nereaguje na stlaceni tlacitka POWER :D:D...mg sem se uplne zhrozil, nakonec sem nasel na netu navod jak to rozhejbat(spojeni dvou pinu na chipu a znovu nahrat), nj ale co stim kdyz mam poskozeny originalni nand.bin ....tak sem vzal nejnovejsi xbreboot.bin a hex editorem sem vkladal z poskozenyho originaniho nand.bin key vault a key config rucne, zkratil LPT kabel a nahral....po zapnuti xbox nabehl a ja si odfrk :) ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejhorsi je ze ho to stalo 4500kc...vic o tom je v tomhle topicu: http://console-forum.net/showthread.php?t=84520

podvodnici zkur.....:-(

a abych nebyl OT, jak tu nekdo psal o tom batmanovi, kdyz je cast kdy hrajete za jokera, tak pri te zmene z batmana na jokera misto obrazu kosticky a jeste to vydalo takovej hoodne divnej zvuk xD...nastesti je to ve hre takze vsechno v pohode ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jn :D a prave myslim ze to udelalo jeste takovej divnej zvuk (treba kdyz se ti na PC sekne hra i s tou hudbou) ale pak sem to nejak musel delat znovu a udelalo to uplne to sami tak sem si rekl: aha to tam asi ma byt :blink: :D

jinak nic jinyho se mi zatim (musim zaklepat) nestalo ;)

...ale u te prihody uzivatele braz sem se pobavil, ale nechtel bych to zazit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poprvé ve mmě hrklo když jsem přinesl Xko domů a poprý ho zapnu.... omylem jsem zmáčkl čudlík na detekci všech Bezdrátových ovladačů v okolí a já si všiml že se ty diody kolem vypínače pohybují a mě se zastavilo srdce a v duchu sem si řekl .... sakra to bude nějakej chybovej kód .... já věděl že to mám déle odležet když jsem s tím šel v takovém mrazu (Leden 2010) .... naštěstí se to po chvíli přestalo pohybovat a zůstalo svítit jen jedna dioda.... a po druhé , když jsem nevěděl jak se mám dostat do menu .... mi běžela normal TV a Xko zapojený zaplý a pořád nic ... v tu chvíli sem si řekl .... sakra moje TV asi nerozjede Xko (52 cm uhlopříčka v pokojíku) a až po deseti minutách koumání mě napadlo stisknout tlačítko AV .... ( nenapadlo ale začal jsem mačkat všechny čudlíky na ovladači najednou ).... pak sem je zkouešl po jednom abych to do dalšího dne věděl. .... Toť vše a co vy ostatní ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě když mi poprví naskočil E74 nevim asi byl fake, protože sem xko vypl a zapl a všechno jelo v pohodě, todle se mi stalo asi 3krát.No a ještě, když sem ho přivez, po prví pustil a červenej kroužek, naštěstí sem si o tomhle předtím něco přečet, tak mě rovnou napadlo, že je kabel blbě zasunutej.To sem si, ale nasral do gatí.xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu