Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Kdy ve vás v souvislosti s XBOXem nejvíc "hrklo" ?


Cassper

Recommended Posts

kdyz sjem si privezl xbox..v pohode..ozkousel..super..byla to jeste verze bez HDMI..druhy den jsem ho mel prodavat..sel jsem ho enchat flashnout..pri flashnuti se podelala mechanika..takze se musela vymenit..kazdopadne vsehcno v pohode..prijedu domu..zkousim..4cervenky..nervy..pak jsem zjistil, ze naskakuji kdzy neni zapojeny kabel do TV :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 131
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 years later...

Docela srandovní je, že když jsem náhodou narazil na tento topic a přečetl jsem si ty vaše příběhy s RRODama atd., tak na druhý den mi vyskočil RROD:D a k tomu dva týdny po úpravě na RGH a ještě k tomu na Jasperu, no RROD nakonec opraven a teď se modlím ať jede co nejdéle. Jinak zážitek strašný, nikomu ho nepřeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ve mě hrklo už něěkolikrát :D

1.*******

2. Než jsem objevil toto téma tak jsem myslel že mám jen já fake rrod.... jak sem četl že všíchni čekali a pak ho zapli ... :D :D .... já jsem nemohl jen tak čekat.... tak jsem ho hned spustil a xboxem jel... to byla úleva :)

3. Hrál jsem Turning Point a xbox mi zamrzl... a co teď? nic nereagovalo , tak jsem ho vypl, ZASE ho hned zapl a ZASE jel :D

4.s ovladačem a baterkama jsem se nelek, !!PROTOŽE JSEM SI PŘEČETL MANUÁL!! :roll:

5. Jak jsem si sprejoval ovladač (...) vše bylo v pohodě ovladač jsem rozebral plochým šroubovákem (...) po nasprejovánu ovladače a zaschnutí barvy (nevydržel jsem ani přes noc :D) jsem ovladač začal smontovávat a....... :D to bylo nadávek, a pak ještě modlit se jestli to po 1.5 hodinách montování vůbec pojede :D (už e těším na další nástřik :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3. Hrál jsem Turning Point a xbox mi zamrzl... a co teď? nic nereagovalo , tak jsem ho vypl, ZASE ho hned zapl a ZASE jel :D

Jj, elektronika potrebuje restart v podobe odpojenia od elektriny, ked sa vyskytnu problemy. Usmevne povedane, ze ked ti zamrzne aj mrazak, tak potrebuje restart odpojenim od elektriny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu