Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Konec Premium verze???


lavima

Otázka

Recommended Posts

  • 0
kdo si koupí za 6500 xbox s 60gb HDD

když ude mít elite za 6500 se 100GB HDD a dokoupíš bílej faceplate

protože pro je kratší :D

bílej faceplate a zbytek černej? No tak to ti můžu říct že by to byl dokonalej hnus :D

Ale nechápu to rozhodnutí Microsoftu a defakto nikde o tom nevidím ani ťuk.

PS: Elite má 120 GB HDD ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
bílej faceplate a zbytek černej? No tak to ti můžu říct že by to byl dokonalej hnus :D

Ale nechápu to rozhodnutí Microsoftu a defakto nikde o tom nevidím ani ťuk.

PS: Elite má 120 GB HDD ;)

s tima GB to byl překlep....tak zas na zem...

a ten FP byl branej jako celej jako case... a nebo by sis koupil takový ty ''nálepky'' bo co to je :D a měl by si ho bílej

lavima je to oficiální...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

... během září ...

a já si chtěl zahrát ještě než mi začne semestr. tomu se řiká smůla

Ještě otázka (prosím nekamenujte mě):

Arcade má HDMI a bezdrát. ovladač. Jediný čím se liší od premium je HDD a nějaký ty sluchátka?

Takže když bych k arcade koupil HDD, budu mít to samí jako u premium ??? (bez těch sluchátek)

Nemá arcade ještě nějak někde něco ubráno??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
... během září ...

a já si chtěl zahrát ještě než mi začne semestr. tomu se řiká smůla

Ještě otázka (prosím nekamenujte mě):

Arcade má HDMI a bezdrát. ovladač. Jediný čím se liší od premium je HDD a nějaký ty sluchátka?

Takže když bych k arcade koupil HDD, budu mít to samí jako u premium ??? (bez těch sluchátek)

Nemá arcade ještě nějak někde něco ubráno??

přesně tak. Když si koupíš HDD tak to máš jako každou jinou verzi. Jen budeš mít krytku od mechaniky celou bílou místo stříbrný... jinak ej to stejný krom tich sluchátek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no já že zatim si na to stěžovala snad většina a podle mě většina dnešní elekotroniky (tv, pc, ps, videa, rekordery, tiskarny a nvm co jště) jsou spíš v černý luxusnější barvě :) Já veškerou elektroniku mám tak černou. černá je stylish :love: krom kytary ke GH no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no já že zatim si na to stěžovala snad většina a podle mě většina dnešní elekotroniky (tv, pc, ps, videa, rekordery, tiskarny a nvm co jště) jsou spíš v černý luxusnější barvě :) veškerou elektroniku mám tak černou. černá je stylish :love: krom kytary ke GH no...

tučně....

a i když má někdo černou televizi neznamená že se mu hodí černej xbox každej to má podle sebe

a prohlásit že černá je luxusnější je trochu mimo na něčem je luxusní na něčem ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No je fakt, že bílej xbox působí trochu dojmem 90. let a výpočetní techniky. :) Ale ovladač se mi líbí víc bílej jak černej.

Bílej Xbox360 že vypadá jak z 90. let? Musim se zasmát :D To že je něco bílé neznamená, že je to hned jako z pravěku. Mě se právě bílá na xboxu líbí a do toho ta stříbrná krytka na mechaniku no prostě luxus. Taky mám černej notebook, černou myš ale monitor stříbrnej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu