Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

sony vegas, dalsi problem:(


emosss

Recommended Posts

ahoj tedka sem delal plnou reinstal. windows, po nainstalovani driveru, antiviru a podobnych sra*ek sem stahl i svy milovany sony vegas 7 full+ cz samo:Pale kdyz pridam naky video tak se ukaze jen audio topa, kdyz prehraju, hraje jen audio... nwm co s tim asi problem kodeku, muzete mi nekdo poradit?:( diky vsem lidi dam thx, kredity nemam uz pul roku:( ale muzu poslat za pdmenu naky dily na psp, treba nahradni baterku( funkcni 1800) a nebo pametovku sony 1gb, no fake, taky do psp

pridavam schreen:

beznzvugva.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle se mě osobně děje, když jsem si třeba stáhnul nějaký trailer na hru který byl uložený jako .avi . Zobrazil se jen zvuk a video ne. Zkoušel jsi i jiný typy videa?

jo pred 5 min... wmv normalne slape ale ja potrebuju i avi... neminim konvertovat celej dil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohužel nevím proč je tomu tak... mě to taky nešlo ale nijak jsem to neřešil protože .avi nevyužívám. Jedině nějaký konvertor nebo hold přejít pod jiný program než Sony Vegas.

3 mesice sem se s nim ucil, na dalsi nejdu a navic kluci rikaly o nakym pinnacle ale tam nevedej esli de ve strozne tak vyplusovat osu abych strihal na milisekundy:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu