Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

modifikačný chip/swap disk


Eiko

Recommended Posts

Ahoj,

v oboru PlayStation jsem úpne nový. Dnes jsem byl v obchode a koupil jsem PlayStation 2, stáhl a napálil hry, potom jsem zistil, že potřebuji modifikačný chip nebo swap disk?? Nebo tak něco.

Vás jsem se chtěl zeptat jak to funguje, kde se to dá sehnat a za kolik.

Ďekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

dneska uz jen snad nekde v zahranici treba ebay. tady v cr snad jenom na aukru nebo predrazeny v nakejch e-shopech ale osobne bych ti doporucil spis chip. na aukru se obcas prodavaj kolem 500 a kdyz priplatis klidne ti ho prodejce chipu nainstaluje. btw kdyz si sezenes chip klidne ti ho za nakej uplatek taky napájím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten ps2 mod chip je ale pro tebe mnohem pohodlnější, ztratíš však sony záruku ps2. Prostě pískneš hru do mechaniky ps2 a hra se hned spustí byť origoš nebo záložní kopie a většina jich funguje absolutně bez problémů trvale bez údržby s každou hrou na 99.9%, ale spíš bude asi problém dnes najít někoho solidního kdo ti ho (chipa) tam pískne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu