Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pomoc s Browserem..


AllisMack

Otázka

Ahojda,potřebuji pomoct.Koupila jsem si flashle psp 2004 a nejde mi net...kdyz kliknu na internet,tak se mi psp restartuje. původní majitel mi řekl že nechtěně odmazal složku Browser kdesi v psp. Pomůžete? Mám CFW 5.00 M33-6. Pošlete mi někdo tu složku browser? Poradíte kam jí mám nakopírovat? Všem díky za pomoc. Chtěla bych využívat net třeba v kavárnách nebo obchodních centrech a jaksi to bez tý složky nejde. :|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no..asi nejlepsi by bylo nekam zajit.. (treba na kafe..)..vzal bych notas,psp a nejak se ti to pokusil sprovoznit a pri volne chvili (prece jen kopirovani souboru neco trva) bychom si mohli povidat a popijet kafe..a pak by si se tam stastne mohla koukat na internet a ja bych byl taky stastnej :D:D

co ty na to?? :D:D

ne..dobre..promin :D

ale jinak..slozkou browser na karte pochybuju ze to bude..pocitam spis ze se ten clovicek hrabal nekde v systemu..

nebo jednoduse prvni co zkus je nastavit tovarni nastaveni,,preformatovat kartu..vsechno to mas v zalozce settings nebo jak to je..ted nemam psp u sebe a jsem linej ho hledat..kdyztak napis na PM..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu