Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hry z gamecube


will

Otázka

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ne, neni .. skutecne nic takoveho funkcniho pokud vim neexistuje ..

ted jsem si to nasel ... existuje. Jmenuje se to freeloader ale funguje pouze na verzi firmwaru 1.0 takze banan ... ale jsem tim dost zmaten ...

Taky jsem narazil na nejaky SDload ... uz to lustim

edit : jedna se o utilitku ktera dovoluje poustet homebrew na wii ... ale ted bohuzel na to nemam cas budu se tim zabyvat nekdy jindy :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nějak jsem o tom četl a jestli jsem pochopil je to otázka blízké budoucnosti....ale nevím jestli jsem to dobře pochopil

Cituji: Na nové konzoli BUDE možné hrát všechny tituly určené pro Nintendo GameCube.

jo, ale to se jedna o originalkach ..

ted jsem si to nasel ... existuje. Jmenuje se to freeloader ale funguje pouze na verzi firmwaru 1.0 takze banan ... ale jsem tim dost zmaten ...

Taky jsem narazil na nejaky SDload ... uz to lustim

edit : jedna se o utilitku ktera dovoluje poustet homebrew na wii ... ale ted bohuzel na to nemam cas budu se tim zabyvat nekdy jindy :(

jo, ale takhle spustis pouze GC homebrew pokud vim, nikoliv pravy wii hb ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hry z gamecube na WII bez problemu spustis bez jakychkoliv loaderu a podobnejch blbosti (pokud mas stejnej region konzole) akorat na vetsinu GC her potrebujes GC ovladac nebo ten "classic controler" kterej se prodava jako prislusenstvi k WII

to je fakt ... ale me jde spis o ISO GC hry ... ty se jen tak nedaji spustit. Originaly pustis v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to je fakt ... ale me jde spis o ISO GC hry ... ty se jen tak nedaji spustit. Originaly pustis v pohode.

:-) to je sice hezky, ale will se uplne na zacatku ptal na uplne neco jinyho... na to jsem odpovidal

"Zkošel jste už někdo hry z Gamecube na Wii?

Chtěl bych koupit NHL 06 ale nevím jestli mi půjde jak má na Wii ovladači.."

dneska se hry na kostku daj sehnat za par babek, tak proc to palit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to je fakt ... ted uz jsou levne a taky premyslim o nejake hre ...

a nahodou souvisi to s tematem ... sice neprimo ale souvisi :D

to will : vis jak vzdycky pri nacitani hry v kanalu disku tam jsou 2 disky a jeden vzdycky odpadne (pri te animacce) ? to prave wii cte jestli se jedna o wii hru nebo GC. Kdybys tam dal GC hru tak se nacte :) ale musi byt original

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu