Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

Tak kluci hru sem mnel hotovou a dnes sem si chtel projit savy a zahrat si este jednou to nej ...a ...zjistim ze po vcerejsi zvysovani fmw za 3.51 m33 na 3.51 m33-2 na 3.71 m33-4 mne to hazi data is coruptied , nema nekdo savy na 3.71 m33 s dohranou hrou na NORMAL ?

tady to máš

http://rapidshare.com/files/99724618/GoW_Save.rar.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Možná se mýlim ale Flow se dá koupit jedině přes PS Store tudíž není na UMD a nedá se spustit v jinném PSP jak v tom na které je to koupené. Myslim že se to dá na 5 psp poslat.

Presne tak, je nutne nasdilet ucet (vc. kreditni karty atd.)

Jinak flOw je velmi prijemna hra.

Cekal bych ale ze se tu bude spis resit ten save :D Alespon teda ja cumim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si bud totalni GoWmaster a nebo si to po kazdym neupechu loadoval

Pravda je, že jsem dohrál God of War na God mode a dvojku na titan mode, takže tenhle čas nebyl takovej problém. Tady na to můžete taky mrknout ...

A zbraně jsem měl samozřejmě vylepšené na max, jinak jsem odklikával všechny animačky a nějaké to retry tam bylo taky ... Nobody is perfect

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

J-KOB tak tohle nechapu si borec...

Thx ... Když někdo bude mít s něčim v GOW prob, napište mi soukromou zprávu a rád poradim ... :psp: Btw pokud hrajete někdo Tekken a chcete prosadit ambice, tak tady jsou stránky naší komunity. Rádi přivítáme nové hráče - http://tekken.doupe.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://store.playstation.com - Ale musis mit zvoleny US nebo byt zalogovany jako amik (neni problem pri registraci zadat).

tak jsem se registroval jako canadan lol:psp:

Tak jsem si pred chvily z US PSN stahl demo GOW a musim uznat ze je to dobra gameska se nedivim ze to tady tak kladne hodnotite

Proc je to demo tak kratke chjoooo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju poradit :)

Jsem - chvilku po tom co jsem dostal Heliosův štít - u sochy celkem velkýho koně a nevim jak dál, děkuji za rady :)

tak dole jak si tam zasunul ty sochy tak v levo je takovej průchod jak vysuneš ty zeď tak projdi tam posuň ty sochy sou tam dvě vyskoč na ten výklenek a tam del L a mačekj kolečko vylez tam vocaď zpět k tomu koni vlož tam ten štít a pokračuj dále ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo tak to te nechapu ja jsem ted vyprostil Titana z řemenů a hra mě baví čím dál víc.... jinak nevím proc tu tolik lidí žádá o návod, když já (na podobné hry a logické totální pakůň) jsem zatím nenarazil na nejmeněí zádrhel kvůli kterému bych sem psal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj dobra hra ani sem se nejak na moc dlouho nezasek a uz mam vsechny chalenge :D:D jo a nevite nekdo ja si de obliknout ty kostymy?

Začneš New Game, hra se tě zeptá, zda chceš hrát s upgradovanými zbraněmi z minulé hry a vybereš si jakej chceš ... Nicméně jsou otřesné, takže "No big deal"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, snad omluvíte, že už to tu je, ale nechci procházet 39 stran....

Zasek sem se v Hadesove podzemi, tam, jak je velka cervena reka a chybi pres ni most... sou u toho takovy zriceniny, na nich je truhla s zivotama, kterou taky nevim jak ziskat... Za HELP dík

EDIT: Screen http://img134.imageshack.us/img134/5269/screen3wu0.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaregisroval sem se jako amik stahl demo :) a hotovy narez akorat sem cetl recenzi ze je strasne kratka herni doba... :( je to pravda?

no ani ne ;) me to poprve na medium zabralo 9 hodin ;) pak kdyz to nekdo prochazel po nekolikate tak za 2.5 hodiny :D to je trosku narez mno..ale tak je to celkem dost..dobra hra mno stoji za to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PLS poraďte mi někdo, sekl jsem se v jedný místnosti a nemůžu přijít na to co dělat. Jsem v místnnosti kde se posunují dvě sochy s klíčem v ruce do zdi, a poté se za plošinu která je mezi těma dvěma sochama dá zatáhnout a poté výlést na horu, tam je socha koně a dveře, za kterýmy jsou dvě truhly. To´d vše a netuším kam mám jít! Dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu