Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

Zdravim, snad omluvíte, že už to tu je, ale nechci procházet 39 stran....

Zasek sem se v Hadesove podzemi, tam, jak je velka cervena reka a chybi pres ni most... sou u toho takovy zriceniny, na nich je truhla s zivotama, kterou taky nevim jak ziskat... Za HELP dík

EDIT: Screen http://img134.imageshack.us/img134/5269/screen3wu0.png

Dotahni si tam tu bednu co mas na tom obrazku nalevo (rozbij tu zeď), bez tak to je i cesta dal....GL..):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jakudo: je to kralovna podsvětí-Persephona jen tak pro upresneni :D no ma taktika byla-hazel sem takovy to svetlo(Light Of Dawn )... pres R+ctverecek a kdyz byla moznost tak sem sel na melee s rukavickou.....tady mas videjko taky velice ucina metoda..

...nekoukat do konce je tam i final movie :) :)

Darius: a co takle si tam dat obe? a uvidis. :) :) srovnat se to teda urcite neda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super, moc diky:) Zkusim to...

EDIT: No tak Ti teda pěkně děkuju.... Teď jsem to dohrál a už nemám co hrát;) Doporuč něco podobného....

tak teda neni za co :D a prej ze to nejde :) a nic podobneho ti nedoporucim ptze rekl bych ze gow je skoro žánr sám o sobě :)

Pry mas rodicovskou ochranu zaplou..:P a mas nevyhovujici vek...:P :D...ne ale takys jsem ji nenasel :D asi Challenge ;)..

nevim estli myslite tu stema dvema ''lehkyma slecnama'' tak je u toho peršana jak u nej dostanete ten prvni spell...sou dve cesty vpravo a vlevo...vlevo se de dal a na pravu je pokladnice s dvema pokladnickama :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jelikož mi teken bloknul už dva topici tak a nakázal mě sem.......poradte mi někdo jak na začátku zabít tu velkou příšeru....

musíš do ní pořád řezat a když ona útočí bránit se L+R a potom jak neútočí útoč ty ;) no a tak pořád

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jelikož mi teken bloknul už dva topici tak a nakázal mě sem.......poradte mi někdo jak na začátku zabít tu velkou příšeru....

porad do ni trijanglem a pak kdyz ma modry ty zivoty tak kolecko a pak mackej co se ti tam ukazuje je to lehke

nezda,on totiz jede na 333 mhz,narozdil od ostatnich her,ktery jedou na 222

kdyz hrajes gow tak procesor jede na plny vykon to jsem nevedel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se zase zasekl....vlezu do místnosti kde odtlačím dvě sochy do zdi.....tak vytahuju tu zed která potom zase zajíždí zpátky...vylezu po ní nahorůvylezu nahoru kde je socha eurose za tou sochou je jedna místnost s bednama....a co dál..pls jsem totiž děsná lama:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele no to mně se hra sekela a mám no fake s vysokym zápisem sekla se vždy když přecházíš z místností do jiných nebo částí mněl jsem takt na 333mhz a stejně pak sjem tam dal riplou verzi hry o videa a vše najednou v poho neim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu