Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

... tak po tom co sem mel prez 1 000 000 nepouzitelnejch orbu sem se nas*al a hru restartoval a uz to jde... omg takovyho casu ztravenyho zabijenim lidi co se nebranilo... sem si pripapadal jako sadam husain bo neco takovyho...

tak sem to prave dojel... nadhera... parada... super... teda az na to ze sem zabil prez 1000 dusi nez sem prisel ze to je bug :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preskakej pres ty plosiny na druhou stranu (ten predposledni screen) tak pres ty.

Zdravím všechny a prosím o radu

Došel jsem k stejnému místu. Obouma točidlama jsem dal plošiny na doraz dolů, ale ať se snažím jak se snažím tak to nepřeskočím, naskočím na první, ale na druhou nedoskočím a jsem dole a mrtvej :cry:

Je na to nějaký grif jak to skočit? nějaká kombinace? Jednou skok je málo dvakrát za sebou je hodně, ale stejně tam nedoskočím...

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny a prosím o radu

Došel jsem k stejnému místu. Obouma točidlama jsem dal plošiny na doraz dolů, ale ať se snažím jak se snažím tak to nepřeskočím, naskočím na první, ale na druhou nedoskočím a jsem dole a mrtvej :cry:

Je na to nějaký grif jak to skočit? nějaká kombinace? Jednou skok je málo dvakrát za sebou je hodně, ale stejně tam nedoskočím...

Dík

Skakej blyzko na kraji ,.. zmackni skok a az budes padat tak ho zmackn podruhe , a zkousej a zkousej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj, prosim o radu, sem v mistnosti se svetelnymi paprsky, zasunul jsem 2 sochy dopredu a ukazalo se mi madlo pomoci kteryho jsem vysunu schody a vlez dirou na strane do dalsi mistnosti, tam jsem posunul 2 sochy dozadu aby svetlo z nich svitilo na 2 podstavce na zdi a uprostred se objevil svetelny kruh ale nic vic... nevim co dal delat, zpatky uz nemuzu... Dik ................... UZ SEM TO VYRESIL...DIK :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim pařana nej. hry:).. Mám problém hned u prvního hlavolamu těsně před částí s názvem ''The Temple of Helios''..jak jsou tam ty 3 sloupy a když s jednim otočim, tak se hnedka vrátí zpátky..co s tim?? Sice jsem mohl pokračovat dál, ale já bych to chtěl nějak vyřešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim pařana nej. hry:).. Mám problém hned u prvního hlavolamu těsně před částí s názvem ''The Temple of Helios''..jak jsou tam ty 3 sloupy a když s jednim otočim, tak se hnedka vrátí zpátky..co s tim?? Sice jsem mohl pokračovat dál, ale já bych to chtěl nějak vyřešit.

ted s tim nic neudelas , musis jit dale a projit ten hrad...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim pařana nej. hry:).. Mám problém hned u prvního hlavolamu těsně před částí s názvem ''The Temple of Helios''..jak jsou tam ty 3 sloupy a když s jednim otočim, tak se hnedka vrátí zpátky..co s tim?? Sice jsem mohl pokračovat dál, ale já bych to chtěl nějak vyřešit.

no nevim sice co myslis ale jestli myslis ty sloupy s kterejmy musis tocit aby si si otevrel dvere tak musis tocit analogem ne jeom jit treba do prava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi sem lama, dneska sem si to stahl mam Rip verzi, a zasekl sem se skoro hned na zacatku, sem na takovym jakoby nadvorim, kdyz tam vejdu tak tam vyleze takovy kyklop nebo co to je a vsechny vychody se zavrou takovou cervenou zari, toho kyklopa rubu treba pul hodiny ale furt zije a ani nemam dole jeho zivoty jak u tech predchozich potvor a newim jak dal proste :( pls poradne, a ze sem lama psat nemusite to vim taky a PSP mam asi dva tydny. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz si ty kola nepamatuji ale myslim ze se ty velky (pripadne bossove) museli zabit pres to specialni. Tim myslim oslabit ho a pak nad nim bude ukazany kolecko, tak ho zmacknes a pak pokracujes podle toho co ti reknou. Ale vazne si uz na zadnyho kyklopa nevzpominam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosim o radu, sem v mistnosti se svetelnymi paprsky, zasunul jsem 2 sochy dopredu a ukazalo se mi madlo pomoci kteryho jsem vysunu schody a vlez dirou na strane do dalsi mistnosti, tam jsem posunul 2 sochy dozadu aby svetlo z nich svitilo na 2 podstavce na zdi a uprostred se objevil svetelny kruh ale nic vic... nevim co dal delat, zpatky uz nemuzu... Dik ................... UZ SEM TO VYRESIL...DIK :D

Včera, když jsem čekal až začne zápas Česko : Švýcarsko, tak jsem si zahrál a taky jsem se zasekl v tomhle místě. Pls poraď, jak jsi to vyřešil:roll:??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím přesně jak to tam vypadá ale potom co si vevnitř a šoupneš ty sochy tak by ti to mělo mířit na jedno místo...tak tam si stoupni a otoč se směrem kudy si přišel...a tam by ti mělo skočit že máš mačkat kolečko... jestli to tak neni tak sem asi na jiným místě než myslíš ty...

Waiet : byl si rychlejší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si to tak pročítám, tak jsem asi trochu na jinym místě...Poté co zabiju několik pěšáků s lukama a 2 vlky, vložim do kruhový podlahy štít a otevřou se mi jakoby schody dolů. Tam opět použiju štít na otevření dalších dveří. Posunu 2 sochy, aby vložily jejich meče do nějaký díry a na stěně se mi objeví madlo, za který zatáhnu a vyjedou mi z toho schody, po schodech vyskáču. Nahoře jsou dveře, za kterýma jsou 2 červený truhly. Nahoře je taky kůň, na kterýho když máčknu kolečkem je něco o východnim vzduchu a štítu.

:arrow: Jinak tam žádnej paprsek nejni ani kruh

:arrow: Už fakt nevim co s tim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je mi to trapný se ptát, ale celou místnost jsem nakonec prolezl a po určitý době se do ní zase vrátim. Poté co projdu kousek hradu. A opět jsem zase zpátky v týhle místnosti s 2 sochama, z toho jedna je rozbitá, a místo madla je tam rozbitá zeď, po který vylezu nahoru. A nahoře je zase kůň, na kterýho když máčknu kolečkem, tak je tam zase nějaký povídání.

:arrow: A teďka, jak dál...??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu