Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

Tak já osobně sem GoW dohrál za 5h a 10 min.

mněl sem jen 2 větší záseky a to jak se vytahujou ty schody ale na to sem asi za 15 min. přišel a 2 zásek byl jak se tam musí hejbat s těma 4sochama a pak nějakej ten sluneční paprsek to vodevře a s tím my pomohl pan YOUTUBY :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Prva vec co sem pisem a som hrdy ze je to prave toto, tak je to ze som presiel konecne moju prvu hru hranu na PSP :)

Nic lepsie som este nehral. Malo to krasnu grafiku a aj dej a nech si hovori kto chce co chce, mala pekny dej a ozaj stala zato.

Presiel som ju za necelych 5 hodin na najlahsom leveli. Ale pohodka.

Este ze vas tu mam dakedy som potreboval helfnut a najviac ma zaskocili tie pritate schody ktore mali vchod z lava :D Ale pohodka.

Uzasneeeee, som z tej hry uneseny :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prva vec co sem pisem a som hrdy ze je to prave toto, tak je to ze som presiel konecne moju prvu hru hranu na PSP :)

Nic lepsie som este nehral. Malo to krasnu grafiku a aj dej a nech si hovori kto chce co chce, mala pekny dej a ozaj stala zato.

Presiel som ju za necelych 5 hodin na najlahsom leveli. Ale pohodka.

Este ze vas tu mam dakedy som potreboval helfnut a najviac ma zaskocili tie pritate schody ktore mali vchod z lava :D Ale pohodka.

Uzasneeeee, som z tej hry uneseny :P

to je pravda...ta grafika je na psp fak dobrá ale tak kratky.... ja sem si GOw představoval tak na 20 hodin hraní :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je pravda...ta grafika je na psp fak dobrá ale tak kratky.... ja sem si GOw představoval tak na 20 hodin hraní :D

Och, tak to by som bral. Ako na to ze som zaciatocnik a ozaj hracia doba asi styri a pol hodiny, tak to je malo. Ale tak tym ze nemam na to moc cas, lebo chodim casto zapijat maturu, tak to bolo celkom dlhe :D

A bola to parada. Dufam ze bude dake pokracovanie :P

Potesilo by ma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem uplne u finalniho bose a nevim co a kam... kdyz uz jsem v posledni fazi [ten obri golem uz je za mnou a ta bohyne uz lezi ve sr*****] ,ale pokazde se ji doplni zivot..kdyz kouknu na youtube tak v tom momentu kde tam lezi typek jde do kruhu a stikne O jenze me se tam moznost stiskni O neukaze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no za golemem se jede jeste dal... se koukni na youtube na episodu 22

jooo chtelo to jen v tom kruhu stisknout L pro vytazeni stitu

ps: sice jsem to dohral ale jeste jsem neprisel na to jak se dela to kdyz na me nekdo neco hodi [magii] tak abych mu to stitem odpakoval zpet

to se dělá tak,že jakmile to kouzlo letí k tobě zmačkneš L a odrazíš ho štítem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ahoj moc bych ocenil kdyby jste mi sdělli vaše tipy na posledního bosse v GoWku:(...teď to hraju na obtížnost god a nemůžu ho porazit:(...v Normalu sem to zmákl v pohodě. Takže kdyby jste někdo věděl nějaké triky nebo rady jak to ulehčit napiště! THX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu