Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

Ahoj hraju gow mimno jiné super hra ale nyní jsem se sekl a nevim co a jak dál. Jsem v té místnosti kde svítím tim laserem a vytahuju sochy ze zdi celkem 4 ale nevim jak je rozestavit pač to nijak nejde :(

2 zadni stity do predu

2 predni stity k sobe

priste sem: http://console-forum.cz/showthread.php?t=6599

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj hraju gow mimno jiné super hra ale nyní jsem se sekl a nevim co a jak dál. Jsem v té místnosti kde svítím tim laserem a vytahuju sochy ze zdi celkem 4 ale nevim jak je rozestavit pač to nijak nejde :(

Musíš trošku popřemýšlet, musíš je nastavit proti těm "zrcadlům" a tím je namířit na další, potom už jen zamířit na ten střed který je uprostřed toho "náměstíčka" :D :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar hraju God Of War a ted jsem v ty casti jak zabijete tu kocku bilou a pak dal tam jsou takovy 3 sloupy kde muzete zatocit klikou a pak neaky most a nevim kudy ted dal? poradite prosim? diky moc 8)

Po mostě dál a pak zatočit doleva ... A vylíst po zdi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Takže.. Mám celkem velkej problém. Hraju GoW a furt nemůžu přijt na to, jak v jedný části dal. Nemám screeny už na psp, tak popíšu, jak to tam vypada.

Skočil jsem odkudsi do takovyho plácku, kde jsem pozabíjel pár ptáků. Jsou tu dvě svítící ze země takovy jako větráky to vypada. Všude okolo je skála, jen naproti vidím velkou kamenou ruku a všude na tu stranu obrovský řetězy. Je tam taky to točící, když jsem s tím zatočil, tak se hejbly v dálce ty řetězy. Pak je tu blikající malej kamen, vypada to, že pod tím je taky to točící kolo, ale nevím, kamen nejde rozbít a asi nevím co s ním prostě. A nejde se odsud nikam skočit, nevím. Asi něco s tím kamenem musim, ale fakt sem v koncích, hraju to v tomhle místě už asi 2 hodiny:roll:

Díky moc za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu