Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

Ahoj Všichni,

Už se Vám někomu povedlo zabít Charona, když pro Vás přijede na lodi?

Když ten fight prohrajete, tak Vás shodí z lodi jste v takových jeskyních.

Co ale když ho porazíte? Napadlo mě to, když jsem s ním prohrál, ale hru jsem už nechtěl znova nahrávat a navíc jsem měl málo životů, takže bych ho stejně nedal.

Díky za info.

ZUZY

nejde ho porazit ;)..až dál ve hře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Cavko kupil som hru na PSP god of war dostal som sa do miestnosti kde treba zasunut dve sochi anielov do podstavcov a videm hore po takich dvoch vysokych schodoch je tam jedna socha kona a potom s tej miestnosti us niet cesta tam uz stojim pekne dlho prosim poradte mi niekto ozaj si neviem rady:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejde ho porazit ;)..až dál ve hře

No já jsem si to právě myslel, že by to bylo už moc vychytaný mít tam 2 dějoví linie...

Nicméně jsem se na to chtěl zeptat. Když s ním totiž člověk hraje a má tam nějaký životy, tak jsem čekal, že se porazit dá...

Co se stane, že se nedá porazit? Jak to vypadá, když se nedá porazit?

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem si to právě myslel, že by to bylo už moc vychytaný mít tam 2 dějoví linie...

Nicméně jsem se na to chtěl zeptat. Když s ním totiž člověk hraje a má tam nějaký životy, tak jsem čekal, že se porazit dá...

Co se stane, že se nedá porazit? Jak to vypadá, když se nedá porazit?

ZUZY

omg no proste ty ho drtis drtis a jak ma malo zivotu tak si vleze na tu vez ty lode a zivoty se mu dobiji a ty uz ses slabej tak te da protoze tobe se nic nedoplni po otevreni truhly se zivoty a jak je slabej tak zase na vezicku a pak ty uz mas skoro nic tak ti da jednu ranu a koncis chytne te pod krkem vyhodi s lodi a spadnes do nejakej jeskyn nebo co to tam bylo:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus mam problem seknul sem se v GOW:( nevim jak bych to vysvetlil sou tam naky 2 plosiny po kterejch musim preskakat ale z ty 1 nejde skocit na 2. :( poradte pls. jo a save se menuje Jams of Tatarus.. poradte pls.:-D

Vubec nemam tuseni kde jsi :) ale zkousel jsi dvojity skok? Skocis a ve vzduchu das skok znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vubec nemam tuseni kde jsi :) ale zkousel jsi dvojity skok? Skocis a ve vzduchu das skok znovu.

tak kdyz netusis tak tu nespamuj vim kde ses a musis to proste nejak skocit ja uz nevim jak jsem to udelal uz jsem byl fakt nastvanej tak jsem proste nejak neco mackal a najednou sup a byl jsem tam:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdyz netusis tak tu nespamuj vim kde ses a musis to proste nejak skocit ja uz nevim jak jsem to udelal uz jsem byl fakt nastvanej tak jsem proste nejak neco mackal a najednou sup a byl jsem tam:cheesygrin:

Darius, Darius, mne tu rikas ze spamuji ale pritom ma rada zni stejne jak tva. Ja rikam ze musi skocit, ty rikas ze musi skocit. Tato zprava je teprve spam, ta predtim, to byla rada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den...trosku jsem se ve hre seknul..poprvy :D...no jsem u Persephony( nebo jak se to pise) a mam ji v ty vezi zabit. Takze ji nejdriv mlatim mlatim, pak me obejme, pak na me zautoci ten Atlas, utecu mu, vratim se k ni a ona si vyleze na ten sutr. no tak pak na ni utocim a kdyz ma hrozne malo zivotu spadne na zem, nehejbe se a vyleza z ni zeleny svetlo( nevim jak to popsat) takze do ni muzu volne mlatit ale vubec nic ji to neubira, a za chvilku se zvdne na nohy, vyleze zase na ten sutr a zivoty se ji dobijou. Takze se chci zeptat jak ji mam zabit?, stejnej problem byl na zacatku u baziliska ale tam byl ten kyj toho obra a tim jsem ho moh flaknout do hlavy...tady nic takovyho neni...dekuji za odpooved B0r!L.

Dik uz sem na to prisel :D...jednoduchy jak facka :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
omg no proste ty ho drtis drtis a jak ma malo zivotu tak si vleze na tu vez ty lode a zivoty se mu dobiji a ty uz ses slabej tak te da protoze tobe se nic nedoplni po otevreni truhly se zivoty a jak je slabej tak zase na vezicku a pak ty uz mas skoro nic tak ti da jednu ranu a koncis chytne te pod krkem vyhodi s lodi a spadnes do nejakej jeskyn nebo co to tam bylo:roll:

Čus...

Teď jsem se dostal k tomuhle příspěvku...

Ty píšeš OMG, ale nějak Ti unikla moje otázka, která zněla:"Jak to vypadá, že se nedá porazit?"

No a Ty mi napíšeš, že máš málo životů, tak že Tě prostě dá... To ale znamená, že jsi ho neporazil, ale on dal Tebe.

Takže se ještě jednou zeptám:" Jak to vypadá, že se nedá porazit?"

Už jste to někdo zkoušel???

Když se totiž podíváte na YouTube, kde borec dá posledního bosse na nejvyšší obtížnost a bez jakýhokoliv DMG jak s rukavicí, tak i se sekerama... Tak mi přeci nechcete tvrdit, že ten Chaaron se nedá porazit... (Myšleno při prvním setkání...)

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zuzy: zkus to dohrát a pak hrát znova se všema věcima(zkušenosti,zbraně...) možná by to šlo :)

myslim ze neee ten pribeh je dany to kdyby jsi ho porazil hned tak by to bylo jeste kratsi by si vubec neprosel cely to podzemi katakomby bo co tam bylo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze neee ten pribeh je dany to kdyby jsi ho porazil hned tak by to bylo jeste kratsi by si vubec neprosel cely to podzemi katakomby bo co tam bylo

No tohle si myslím taky.

Já jsem to zkoušel, ale mám málo životů a vždycky mě dá, takže se mi to nepovedlo.

A ostatní tady na foru to podle mě ještě nezkusili...

Půjde do toho někdo?

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu