Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zuzy: Jak uz ti tu rekli vsichni ty proste do nej mydlis a jak ma malo zivotu tak si charonek vleze na tu vezicku ty lode a ejhleee a uz ma plno zivotu ale tobe se nic takovyho nestane maximalne vemes truhlu ale jak uz ma malo tak zase sup na vezicku a je plnej zivota a jak uz jsem jednou rikal kdyby jsi ho dal hned tak by to bylo jeste o poznani kratsi skratka GoW ma stanoveny pribeh stejne tak na konci jak te ten strom bo co uplne vysili a pak tema duchama znovu nabiras na zivotech a stejne tak i u Persephony taky ji nedas jinak nez tim stitem s tim paprskem linie je dana a ty ji jen projdes. napr: u Gta VCS jsem u pred pred posledni mise objevil zpusob jak si ji zjednodusit a proslo mi to.! v GoW takovy nic neni vzdyt i kdyz chces nekam skocit do propasti tak te to nepusti tot vse myslim ze uz ti musi bejt jasny ze je to proste nemozny ho poprve porazit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar. Som v misii The Depths Of Tartarus otočil som 2 pákami prešiel po reťazi a teraz mám skočiť cez dve také okrúhle stľpy,ale na prví skočím a ten druhí je ďaleko a vždy spadnem dole!

Ahoj, musis "skocit dvakrat". Proste, das dvakrat za sebou skok. Skocis a az budes ve vzduchu, tak skocis podruhe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zasekl jsem se v místě kde jsem tím paprskem světla otevřel ty sochy, přemístil, a cosi udělal ze štítem a něco aktivoval. Sjel jsem výtahem dolů, ale teď nevím kam mám jít. Sou tam tři cesty tvořené tím světlem, ale dvě z nich vedou jen na takovej balkónek. Šel jsem tou třetí, posunul sochu do místa s paprskem, ale teď opravdu nevím co dál.

Nahoře jen nějaká socha.

Prosím o pomoc.

PS. Píšu to proto, že stránka s návody je mimo provoz.

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Prosim Vás hrajem hru God of War: Chain of Olympus a zastavil sem se v jednom levelu u Koně a vypisuje mi to prinem neco že "Euros, the east wind" :cry: kdyby nekdo vědel co stím...tak mi prosim Vás odepište Děkuji moc krát :)

marek_2080: presunuto z duplicitniho topicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud seš u tý "smrtky" :lol: (Ghost of Sparta) poprvý tak zabít nejde....je součást hry že ten souboj prohraješ...co se stane dál prozrazovat nebudu ať z tý hry taky něco máš :P edit: aha nevšiml sem si...vždycky jak skočí nahoru pesťou rozbij jeden sloup...

edit2:za jak dlouho ste dohráli GOD mod? já nějakejch 8 hodin :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu