Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

God of War: Chains of Olympus


shadow.wizard

Recommended Posts

  • Odpovědi 997
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čus...

Tak jsem to Demo dohrál.

Přijde mi docela krátký, ale jinak naprosto libová hra :-)

Jenom mo dělalo problémy u těch Bosů trefit to tlačítko, co se má. Respektive když se s bosem bojuje, tak se objeví nad ním kolečko. Když ho člověk zmáčkne, tak se dostane do takový animace a pak musí rychle zmáčknout tlačítko, který se na 0,5 vteřiny objeví...

Nevím, jestli jsem to dělal správně, nebo co... Ale u toho frajera s fousama jsem to dělal tak na 15x... :-(

Poradí někdo???

Jinak uplně super. Už by to mohlo být v plný náloži :-)

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem GoW II na PS2 tam se mi to zdálo daleko těžší, hlavně bossové jsou tady poměrně lehký.

ZUZY: zmáčknout to tlačítko je oproti PS2 GoW jednodušší, myslim že tady se zobrazuje daleko déle. Jinak koukam že seš tu asi novej, takže jen připomínka, podepisovat se pod svým příspěvkem nemusíš :) nechci tě ale kritizovat, to bych si nedovolil. Jen takova připomínka :) jinak stebou sohlasim, bezva hra a už aby tady byla fullka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus...

Tak jsem to Demo dohrál.

Přijde mi docela krátký, ale jinak naprosto libová hra :-)

Jenom mo dělalo problémy u těch Bosů trefit to tlačítko, co se má. Respektive když se s bosem bojuje, tak se objeví nad ním kolečko. Když ho člověk zmáčkne, tak se dostane do takový animace a pak musí rychle zmáčknout tlačítko, který se na 0,5 vteřiny objeví...

Nevím, jestli jsem to dělal správně, nebo co... Ale u toho frajera s fousama jsem to dělal tak na 15x... :-(

Poradí někdo???

Jinak uplně super. Už by to mohlo být v plný náloži :-)

ZUZY

DEMA bývaj krátký :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Jsem tu novej. Nějak se mi dostalo PSP pod ruku a přišli mi na to, jaká je to malá blbost, docela dobrý :-) Tak jsem do toho šel...

1. Demo - Mám spíš strach z toho, že když to DEMO má 312 MB, tak kolik bude mít plná hra... Respektive aby hra co má 1,7 GB nebyla taky krátká. Nebo je v těch 312 MB celý herní engine a zbytek budou jenom mise???

2. Podpis - Jsem zvyklej se podepisovat pod každým příspěvkem i v PM. Dělám to tak i na jiných forech a hlavně jsem zvyklej z práce.

3. Podobná hra - Je v současný chvíli nějaká podobná hra, jako tahle?? Kromě Prince of Persia??? Našel jsem, že i nějaký Ghost Rider je dobrej, ale bohužel zatím nemůžu najít, kde ho stáhnou....

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Jsem tu novej. Nějak se mi dostalo PSP pod ruku a přišli mi na to, jaká je to malá blbost, docela dobrý :-) Tak jsem do toho šel...

1. Demo - Mám spíš strach z toho, že když to DEMO má 312 MB, tak kolik bude mít plná hra... Respektive aby hra co má 1,7 GB nebyla taky krátká. Nebo je v těch 312 MB celý herní engine a zbytek budou jenom mise???

2. Podpis - Jsem zvyklej se podepisovat pod každým příspěvkem i v PM. Dělám to tak i na jiných forech a hlavně jsem zvyklej z práce.

3. Podobná hra - Je v současný chvíli nějaká podobná hra, jako tahle?? Kromě Prince of Persia??? Našel jsem, že i nějaký Ghost Rider je dobrej, ale bohužel zatím nemůžu najít, kde ho stáhnou....

ZUZY

1) Podle mě ses s tím enginem trefil zcela přesně.

Zbytek nevím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem GoW II na PS2 tam se mi to zdálo daleko těžší, hlavně bossové jsou tady poměrně lehký.

ZUZY: zmáčknout to tlačítko je oproti PS2 GoW jednodušší, myslim že tady se zobrazuje daleko déle. Jinak koukam že seš tu asi novej, takže jen připomínka, podepisovat se pod svým příspěvkem nemusíš :) nechci tě ale kritizovat, to bych si nedovolil. Jen takova připomínka :) jinak stebou sohlasim, bezva hra a už aby tady byla fullka.

první bossové byli i na ps2 lehký,vem si že v tom demu je pravděpodobně první část hry tak to nemužeš chtít kdovíjak těžký,a už i tyhle bossové dali některým zabrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to demo je kratke a to me stve a ten prvni boss me taky chvilku stval ale pak sem ho dal ale ten druhy delal vic problemu stacilo prijit na tu taktiku a pak je to mazec s tim kouzlem ja sem se nemohl nabazit tech zazitku a pocitu a te nadhery proste to bude hra s obrovskym H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu