Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem: po DG 2.71->1.50 mi svieti iba zelena kontrolka


lordheart

Otázka

mam problem vedel by mi niekto prosim pomoct?Downgradoval som software 2.71 na 1.50 a po poslednom restarte sa uz nezapol naspat len svieti ta zelena kontrolka ale nereaguje na tlacitka.Co mam robit?Da sa nejako resetnut system?

///upraveny nazov topicu (povodny nazov "prosba o pomoc") - THeBaNDiT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
mam problem vedel by mi niekto prosim pomoct?Downgradoval som software 2.71 na 1.50 a po poslednom restarte sa uz nezapol naspat len svieti ta zelena kontrolka ale nereaguje na tlacitka.Co mam robit?Da sa nejako resetnut system?
a vypne se to psp pak samo nebo sviti kontrolka dal.?? jestli se vypne tak je to brick..jestli ne tak newim skus recovery..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hojte vsetci.

No skusal som to ale nereaguje ani na to 4 krat dolava a dole + krizik.Asi to odpalilo dosku alebo display ale keby to bola doska tak by sa to podla mna ani nerozbehlo,nie?No neviem co mam robit snim.Reklamaciu mi asi neuznaju lebo to zistia v servise ze bol robeny downgrade

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hojte vsetci.

No skusal som to ale nereaguje ani na to 4 krat dolava a dole + krizik.Asi to odpalilo dosku alebo display ale keby to bola doska tak by sa to podla mna ani nerozbehlo,nie?No neviem co mam robit snim.Reklamaciu mi asi neuznaju lebo to zistia v servise ze bol robeny downgrade

ale Baski radil 4 x dolava a 1 x hore (nahor) :arrowu: a potom X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkoušel si v první řadě různě dlouho mačkat to tlačítko jasu jak ti tu někdo radil? Mě to pomohlo, měla jsem stejný problém. Třeba na 5 sekund podržet, pustit,tak třeba parkrát rychle za sebou mačkat. Mě to trvalo pár minut mačkání, ale výsledek byl super. Psp se rozsvítilo. Zkoušej to chvilku. Nemáš náhodou bílé psp? U těch bílých se to občas stává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ja mam cerne PSPcko.Tam bol povodne soft 2.71 ale dosku neviem ze aka tam je. jo skusal som to ale nic.Urcite sa stym da nieco urobit lebo keby doska bola v keli tak by ani nesvietilo.Jo skusal som aj ten postup a mam pripojene PSP k PC ale nic sa nedeje.skoda ze som si vypol zvuk tlacitok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu