Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

tapeta na X...co zaruka?


RohLLIKs

Otázka

dneska jsem v papirnictvi zahlidl paradni samolepici platinovou tapetu Xko by v ni vypadalo brutalne! myslim ale ze nepujde jen tak sundat..proste se potrha a necha na X zbytky papiru a lepidla. co by mi na to ciste teoreticky rekli na M$ servisu..plomba by zustala neporusena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ok nelockujte behem tydne sem postnu fotky..mimochdem rozhoduju se mezi temahle

http://www.tapety-folie.cz/zrcadlova-samolepici-folie-45cm-x-5m/d-69746/

nebo

http://www.tapety-folie.cz/stribrna-leskla-samolepici-folie-sire-45-cm/d-70903/

vic se priklanim k ty prvni zrcadlovce...bud to bude vypadat hrozne nebo to bude narez!! nazory?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

fuj jak si tohle muzes rat na xko to uz raci vemu sprej prelepim vsechny diry na xku co vetraj a prestrikam ho na lesklou cernou jako ma treba ps3 a pak si stahnu nejakou sablonu z netu vystrihnu a koupim treba modrej sprej a nastrikam si tam neco ale abych se videl v xku to mne teda moc nebere :D no jak chces ale jinak se zarukou by ti to mneli vzit ale kdys by si mnel RROD jako ze to je mozny tak na 40 % tak s vymnenou pocitat nemuzes jedine ze by ti vymnenily celej case za ten tvuj ale na takovou hovadinu by se ti asi vysr... spis by ti poslaly novej nepolepenej a mozna 100 kc za ty tapety :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu