Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp Pink Ed


amuse

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

mělo by tam bejt to samí jako v každým jiným balení...je to v topiku pro začátečníky cituji:

Standart/Single/Home pack - PSP, nabíječka, manuál

Base pack - PSP, nabíječka,manuál, UMD demo disc

Value pack - PSP, hadřík, sluchátka, Memory Stick Pro Duo 32MB, nabíječka, manuál, UMD demo disc

Giga pack - PSP, hadřík, sluchátka, Memory Stick Pro Duo 1GB, nabíječka, manuál, USB kabel, UMD demo disc

ale co tam bude za fw to nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No určitě tam bude něco kolem 2.71, když jsem byl kupovat v JRC svoje černý PSP (zhruba před měsícem) tak tam měly pink s FW 2.5 a s FW 2.71 a pak jsem byl v nějaký specializovaný SONY prodejně a tam měly PINK s FW 2.71, jinýho jsem si nevšim... Ale teď to muže bejt jiný, doporučuju jet do nějakýho obchodního centra (podle toho kde bydlíš), já bydlim kousek od Prahy a tak jsem byl na Chodově a tam byla ta SONY prodejna, DATART, JRC a všude měly Base Pack za 5500,- KČ (to jsem scháněl já)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zajdi do electroworlu (teda jestly v praze vubec je) tam maji vetsinou starsi zasilky s firmwarem okolo 2.6-2.81,pac jim to tam nikdo nekupuje,ale zase si za base pack priplatis tak 500-800 nez nekde jinde, krome datartu (je to nejdrazsi elektro obchod v CR co znam.....proste zlodeji)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu