Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

120 GB HDD se tváří jako 20 GB HDD


Jonny1619

Otázka

Ahoj,

koupil jsem přes aukro 120 GB HDD z Elite edice, přišel mi poštou, naformátuji ho a ukazuje, že je volných 13.9 GB!!!

Takže to vypadá, jako by mě poslal 20 GB, ale měl přes třicet kladných hodnocení, takže si nemyslím, že bymně jen tak vědomě poslal 20 GB HDD v krabičce od elite 120 GB HDD. Navíc, když se podívám ze spodu, tak je tam stále ta origo stříbrná nálepka "Microsoft", tam, kde je pod ní šroubek;).

Poraďte prosím:(:(:(, doopravdy mě to dostalo, vůbec nechápu, proč ukazuje jenom 13.9 GB. Jo a mám verzi Arcade. Za každou pomoc budu vděčný!:bash:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Nemusi bejt vevnitr 20GB HDD, muze tam bejt 120GB HDD neoriginalni a nahranej tam Firmware z 20GB HDD a disk se bude tvarit a fungovat jako 20GB. Ja mam v ramecku 250GB jako 120GB "nahral sem dfo nej FW z 120HDD "120gb.bin" a jede jako 120.

Jestli se neoziva tak bych to rozdelal a jukl co tam je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nemusi bejt vevnitr 20GB HDD, muze tam bejt 120GB HDD neoriginalni a nahranej tam Firmware z 20GB HDD a disk se bude tvarit a fungovat jako 20GB. Ja mam v ramecku 250GB jako 120GB "nahral sem dfo nej FW z 120HDD "120gb.bin" a jede jako 120.

Jestli se neoziva tak bych to rozdelal a jukl co tam je.

tohle jsem psal nahoře akorát jsem to napsal asi nepřeně

jak říkám já bych opatrně sundal plombu (pokud to pude jinak bych to mrdal a strhnul) a koukl co to vůbec za hdd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud se neozve do večera do 5, tak se na to asi podívám. Pokud tam je ta dvacítka jakože asi je, tak po něm budu chtít zpátky peníze. Sám mi před prodejem psal, že se za to osobně zaručuje, ten E-mail pořád mám. A kdyby nic, tak to budu řešit přes to Aukro a důkazy jim mile rád poskytnu.

Kdyby nebyl takový problém sehnat ten WD bves série, tak bych mu i řekl, že když mě pošle na účet dejme tomu 500, tak budeme vyrovnaní, ale prakticky nemám moc nějakou šanci si sehnat za nějakou slušnou cenu ten 120 GB HDD a dát si ho do krabky.

Jinak díky všem za pomoc;)!!!

Jsem zvědavý, jak to dopadne:)... Tak stále neodepsal, není náhodou nějaká možnost, čím nahradit ty torxy? Nemám je doma, zapomněl jsem je dnes koupit:(

Tak se omluvil a vysvětlit to tím, že prý xbox 360 elite HDD jde pouze na Elite verzi:), což mi přijde trochu divné a podle mně to není pravda. Co si myslíte vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam na arcade 120Gb HDD z elite a vsechno OK:tick:

:D:D:D no, pak mi řekl, že to mu to řekli na help lince Microsoftu:wohow:...

Nevadí, už jsem se s ním domluvil, nechá mi ho za 200 Kč, což je celkem solidní a rozdíl mi pošle na účet, takže teď už se jenom dočkat těch peněz na účtu a bude happy end:cheesygrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu