Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Puzzle Quest - Challenge of warlords


bobo

Recommended Posts

Ta runa co jsem našel dává: + 4 Base ability and +100% to power rune ability. A ta runa se jmenuje Rune of Gods a našel jsem ji v: Valley of Kings a chránil to nějakej dost silnej Lich king.. A když se ta runa ještě zkombineuje s dalšíma pěkně silnejma runama tak to vytvoří hodně silnej předmět, na sestrojení jsem potřeboval kolem 20 těch kladívek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 8 months later...
Hele lidi prominte ze vytahuju tenhle stary topic ale potrebuju poradit mam kouzelnika na levelu 40 a kdyz si chci poprepinat kouzla ( v heros inventory ) tak jak najedu na posledni kouzlo tak se mi hra sekne a psp restartne newite vo co gou?

No skus si nastavit v PSP ked das select v hlavnej obrazovke na to Sony+neake ciselka ak to nemas :) Ja toto vzdy spravim ked sa mi hra sekne a zvacsa to pomaha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to sry ale tam uz nikdy v zivote stacilo mi ked som 2 kb/s stahoval ale skusim upload a ak to pojde rychlo tak ti to tam hodim :) A mohol by si neake points hodit :D Ja su z chudobnej rodiny :)

EDIT : Takze to ide ale davam ti to tam zrarovane v 7zip tak ak ten program nemas tak si ho stiahni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu